EDELER GURUBU TÜM ŞEHİRE ÇAĞRI YAPTI

Kahramanmaraşspor'un en aktif taraftar grubu olan Edeler Grubu iftar yemeğinde buluştu ve şehri yönetenlere acil çağrı başlıklı bir açıklama yaptı.

Futbol

EDELER GURUBU TÜM ŞEHİRE ÇAĞRI YAPTI
"

Kahramanmaraşspor'un en eski ve en köklü taraftar grubu olan Edeler Grubu, Kervanhanda düzenlenen bir iftar yemeği sonrası yapılan basın açıklaması ile şehri yöneten siyasilere, iş adamlarına ve sivil toplum örgütlerine bir çağrıda bulundu.

Edeler Grubu adına açıklama yapan Samet Saçma, "Her yıl olduğu gibi yine Kahramanmaraşspor yalnız bırakılıyor. Özellikle geçtiğimiz sezon takımı içi tamamen boşalmışken devir alan Fatih Mehmet Ceyhan, nasıl yalnız bırakıldı ve bu rağmen yaklaşık 2,5 milyon lira bir para harcayarak takımı ligde tuttuysa bu sene de yalnız bırakılmaması için çağrıda bulunuyoruz. Biz canımızla kanımızla bütük gücümüz ve binlerce arkadaşımızla Kahramanmaraşspor ne gerekirse yapmaya hazırız. Bunun için de tüm gücümüzle hem tribünde hem takımımızın arkasındayız. Artık Kahramanmaraşspor'un yalnız bırakılmasını ve ötekileştirilmesini istemiyoruz. Buradan hem siyasetçilerimize, hem iş adamlarımıza hem şehri yöneten kanaat önderlerine sesleniyoruz. Kahramanmaraşspor ilk defa bu kadar iyi niyetli bir başkan bulmuştur. Elini değil gövdesini taşın altına koyan Fatih Mehmet Ceyhan, asla yalnız bırakılmamalıdır. Bu sebeple artık sesimizi ciddiye alıp cevap vermelerini bekliyoruz. Biz her zaman susuyoruz ve ilk önce dilayalog ile sorunların çözülmesini bekliyoruz. Sevdamız Kahramanmaraşspor'un düşman gibi görülmesini kabullenemiyoruz. Bu dışlanma, bu ötelenme bizi ve şehrini seven binlerce Kahramanmaraşsporluyu üzmeye devam ediyor. Bunu bir kere daha yüksek sesle söylüyoruz. Artık bu takım sahipsiz kalmamalı. Kahramanmaraşspor bu sezon hak ettiği ilgi ve desteği görmeli"dedi.

Neler Söylendi?
DİĞER HABERLER
Bergama Belediyespor ile Sivrikaya ile anlaştı

Bergama Belediyespor ile Sivrikaya ile anlaştı

27-03-2023 - Futbol

Kahramanmaraşlı Sporseverlere Kötü Haber: Stadyum İhalesine Yine Kimse Katılmadı!

Kahramanmaraşlı Sporseverlere Kötü Haber: Stadyum İhalesine Yine Kimse Katılmadı!

01-02-2023 - Futbol