CEYHAN, KURTULUŞ MÜCADELESİ VERİYORUZ

Kahramanmaraşspor Kulüp Başkanı Fatih Mehmet Ceyhan, “Kurtuluş Bayramımız kutlu olsun. Biz de yeni bir kurtuluş mücadelesi veriyoruz”dedi.

Futbol

CEYHAN, KURTULUŞ MÜCADELESİ VERİYORUZ
"

Kahramanmaraş’ın düşman işgalinden kurtuluşunun 95’nci yıl dönümü üzerine bir açıklama yapan Kahramanmaraşspor Kulüp Başkanı Fatih Mehmet Ceyhan, “Kahramanmaraş geçmişi ile tarihe mal olmuş insanların yurdudur. Geçmişte dedelerimizin büyük yokluklara rağmen verdiği örnek mücadele Dünya’da eşi benzeri görülmemiş bir destanı yazmıştır. Bugün rahatça uyuduğumuz. Çocuklarımızı ve ailelerimizi huzur içinde barındırdığımız bu topraklar bize dedelerimizin, ninelerimizin ve onların çocuklarının kanları ile miras kaldı. Bunun bilinci ile şehrimize sahip çıkmalı. Ecdadımızın mirası olan bu kutsal şehri layığı ile her alanda muasır medeniyetler seviyesine çıkarmalıyız. Hem ekonomik hem de sosyal manada kendimizce hizmet ettiğimiz şehrimiz için mücadelemiz hiç yılmadan, hiç yıkılmadan devam edecektir. Bu vesile il büyük ecdadımızın eşsiz mücadelesini büyük bir takdir ile karşılıyoruz. Vatan, bayrak, namus ve din için verilen amansız mücadele de kaybettiğimiz aziz şehitlerimi de minnet ve şükranla anıyorum”dedi.

KURTULUŞ MÜCADELESİ VERİYORUZ!

Kahramanmaraşspor’un da bu günün şartlarında kurtuluş mücadelesi verdiğine vurgu yapan Ceyhan, “Bu günün koşullarında bir kurtuluş mücadelesi de biz veriyoruz. Hedefimiz gayemiz tek. Kahramanmaraşspor’u borçsuz ve kimseye muhtaç olmayan bir kulüp haline getiriyoruz. Bu zaman kadar yapılmayan hatta planlanmayan sayısız projeyi aynı anda bir bütün halinde hayata geçiriyoruz. Store, taraftar kart, altyapı, basketbol şubesi, kurumsallaşma, kendi markası ile üretim, spor okulları gibi bir çok projemiz şuanda işleme aşamasına geldi. Bu da bizim kurtuluş mücadelemiz. Hiçbir yerden zerre kadar destek olmamasına rağmen her şeyimiz ile bu büyük kurtuluş mücadelesini vermeye devam ediyoruz. Bu mücadelemiz Kahramanmaraşspor’u borçlarından arınmış, altyapısı çalışan ve üreten, kendi markası ile bütün malzemelerini kendisi üreten, store ile taraftarlarına istedikleri bütün ürünleri sunan, yeni spor branşları ile Kahramanmaraşlı çocukların ve gençlerin ufkunu açan bir kulüp olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Halkımızın ve binlerce Kahramanmaraş ve Kahramanmaraşspor aşığı kardemişimizden başka kimseden destek görmüyoruz bunu herkes çok iyi biliyor. Ama köstek olunmasını da artık istemiyoruz”dedi.

Neler Söylendi?
DİĞER HABERLER
Bergama Belediyespor ile Sivrikaya ile anlaştı

Bergama Belediyespor ile Sivrikaya ile anlaştı

27-03-2023 - Futbol

Kahramanmaraşlı Sporseverlere Kötü Haber: Stadyum İhalesine Yine Kimse Katılmadı!

Kahramanmaraşlı Sporseverlere Kötü Haber: Stadyum İhalesine Yine Kimse Katılmadı!

01-02-2023 - Futbol