Spor46.com
HV
08 HAZİRAN Perşembe 20:48

Samsunsporlu futbolcular öğrencilere kitap hediye ettiler.

Teknik heyet ve futbolcular, minik öğrencilere Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ‘herkes kitap okusun’ sloganıyla başlatılan ‘Samsun için okuma vakti’ projesi kapsamında kitap hediye etti. Kırmızı beyazlı ekibin öğrencilerle buluşmasında son derece renkli görüntülerde ortaya çıktı.

Güreş
Samsunsporlu futbolcular öğrencilere kitap hediye ettiler.
"

Samsunspor Haber - Yılport Samsunspor, bugün antrenman öncesinde minik öğrencilerle bir araya geldi. Hüseyin Avni Asal İlkokulu öğrencileri Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam ve futbolcularımız ile bir araya geldi. Teknik heyet ve futbolcular, minik öğrencilere Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ‘herkes kitap okusun’ sloganıyla başlatılan ‘Samsun için okuma vakti’ projesi kapsamında kitap hediye etti. Kırmızı beyazlı ekibin öğrencilerle buluşmasında son derece renkli görüntülerde ortaya çıktı. 

ZİYARETLER SÜRÜYOR 

Öte yandan Cumartesi günü deplasmanda Sancaktepe FK ile karşılaşacak kırmızı beyazlı ekipte, hazırlıklar yoğun olarak devam ediyor. Teknik direktör Ertuğrul Sağlam yönetiminde yapılan idman pas çalışması ile ısınma ve 11’e 11 taktik çalışmasının ardından son buldu. Antrenmana ameliyat olan Okan Dernek katılmadı. Sakatlığı geçen Guido Koçer takımla birlikte çalışmalara başlarken, Muhsin Yıldırım ve Bünyamin Cesur Karataş ise fizyoterapistimiz Oğuzhan Şimşek eşliğinde takımdan ayrı düz koşu yaptı. İdmanın ardından da Ankara Samsun Sanayici ve İş Adamları ve Yöneticileri Derneği Samsun Temsilcisi Savaş Hakkı Aydın, takımımıza baklava ikram etti.

AdminAdmin

YORUMLAR
ÇOK OKUNANLAR