Spor46.com
HV
22 MART Çarşamba 09:53

OSENİ VE AZUKA OCAKTA GİDİYOR

Kahramanmaraşspor’un iki yabancı oyuncusu Oseni ve Azuka’nın alacakları nedeni ile takımı FİFA’ya verdiğini anlatan menajer Ahmet Aslan, her iki oyuncunun da Ocak ayında boşa çıkacağını ifade etti.

Voleybol
OSENİ VE AZUKA OCAKTA GİDİYOR
"

Sezon başından bu yana üç hoca değiştiren ve istediği istikrarı bir türlü yakalayamayan Kahramanmaraşspor için yen bir tehlike ortaya çıktı. İlk devrenin tamamlanmasına birkaç hafta kala peşinatları dahil hiçbir ödeme yapılmayan yabancı oyuncuların FİFA’ya başvurarak alacaklarını bu kanaldan tahsil etmeyi hedefledikleri öğrenildi. Bunun yanı sıra oyuncuların bu yöntemle kulüp ile ilişiğinin de kesileceği ifade edilirken, Kahramanmaraşspor ile hiçbir bağının kalmayacağı vurgulandı. Konu hakkında bilgiler veren oyuncuların menajeri Ahmet Aslan, Kahramanmaraşsporlu yöneticilere bu yaklaşan tehlikeyi aylar önce söylediğini ancak kendisini ciddiye almadıklarını söyledi. Kulüp müdürü Numan Polat’ı konu hakkında bilgilendirdiğini ancak bu konular ile ilgili herhangi bir çözüm bulunamadığını ifade eden Aslan, Kahramanmaraşspor’un bundan sonraki süreçte daha zor günlerin içerisine gireceğini aktardı. Oseni ve Azuka’nın takımı FİFA’ya bildirdiğini iddia eden Aslan, bu durumda oyuncuların Ocak ayında boşa çıkacağını ifade etti.

Kahramanmaraşspor’dan futbolcuların çok cüzi miktarlar dışında ödeme almadığını anlatan Aslan, yabancı oyuncuların maddi sorunlar karşısında şuana kadar çok büyük tepki göstermemesinin nedeninin de kendisi olduğunu anlattı.

AdminAdmin

YORUMLAR
ÇOK OKUNANLAR