Spor46.com
HV
08 HAZİRAN Perşembe 20:50

Manisa FK'den açıklama geldi! Maç TRT SPOR'dan yayınlanacak.

Spor Toto 2.Lig Beyaz grupta liderlik yarışını yakından ilgilendiren Manisa FK Samsunspor maçının yayınlanmayacağı büyük tepkilere neden olmuştu.

Güreş
Manisa FK'den açıklama geldi! Maç TRT SPOR'dan yayınlanacak.
"

Manisa FK'den konuyla ilgili açıklama geldi. Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verdi:

'Manisa Futbol Kulübümüzün Cumartesi günü saat 13.30'da Mümin Özkasap Stadı'nda konuk edeceği Yılport Samsunspor maçı öncesinde bazı sosyal medya ve yayın organlarında çıkan 'Manisa Futbol Kulübü Manisa FK Yılport Samsunspor müsabakasının yayın izni TRT SPOR'a vermedi' şeklinde ortaya atılan asılsız iddialar gerçeği yansıtmamaktadır.

TRT SPOR ile görüşülmüş olup olup, sözlü mutabakat sağlanmıştır. TRT SPOR ile sözleşme yapılarak maçın canlı yayınlanması sağlanacaktır.Maçın TRT SPOR ekranlarından canlı olarak verilmemesi durumunda ise evimizdeki tüm maçlarımızın TV 35 Kanalından  naklen canlı olarak verildiğinin bilinmesini isteriz. Hafta sonunda konuk edeceğimiz Yılport Samsunspor maçı her iki takım içinde büyük önem taşımaktadır. Bu önemli müsabakanın canlı olarak verilip verilmemesi tamamen yayıncı kuruluşun program akışıyla alakalıdır. Böylesine önemli bir müsabakanın tüm futbolseverler tarafından izlenmesini önlemek gibi bir düşüncemiz hiç olmamıştır.'

AdminAdmin

YORUMLAR
ÇOK OKUNANLAR