Spor46.com
HV
27 OCAK Cuma 00:57

Lider Erbaspor'a Bileniyor!

TFF 3.Lig 2. grup'ta şampiyonluğa koşan Kocaelispor Erbaaspora bileniyor.

Tüm Branşlar
Lider Erbaspor'a Bileniyor!
"

TFF 3.Lig 2. grup'ta şampiyonluğa koşan Kocaelispor Erbaaspora bileniyor.

Haftanın ilk çalışması öncesi Kocaelispor teknik direktörü Selahattin Dinçel, futbolculardan Alihan ve Taha Batuhan basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

PUAN FARKINI ARTTIRACAĞIZ

 Dinçel açıklamasında “Son hafta alınan Karşıyaka galibiyetinden ötürü yönetimimize, futbolcularıma, kulüp personeline, kent insanına ve büyük Kocaelispor taraftarımıza teşekkürlerimi sunuyorum. Bundan sonra da galibiyetlerimize devam edip lig bitene kadar puan farkını arttırmak istiyoruz. Şampiyonluğu garantiledikten sonra kalan süreç herşeyi belli edecek. 16 maçta 14 galibiyet almış bir takımız. Ligi maksimum galibiyet ile tamamlayıp 2.Lig’e adımızı yazdıracağız” dedi.
YOĞUN ŞEKİLDE ÇALIŞACAĞIZ
Erbaaspor karşılaşmasının hazırlıklarına start veren kocaelispor'da teknik direktör Selahattin Dinçel, idmanların yoğun tempoda devam edeceğinin altını çizdi. Dinçel basın mensuplarına yaptığı açıklamada “16 maçta 14 galibiyet alan bir ekip olmak gurur verici. Son haftada çok anlamlı bir galibiyet aldık. Önümüzde bir Erbaaspor deplasmanı var. Bunu da kayıpsız atlatıp puan farkını daha da açmak istiyoruz. Hafta boyunca yoğun tempoda çalışacağız. Erdinç’te gribal bir durum var. Kemal’de bel fıtığı teşhisi, Mesut’ta üst adale tedavisi, Alihan ise maç sırasında ters düşmesi nedeniyle doku zedelenmesi yaşıyor. Çalışmalarımızda olmalarına engel bir durum yok. Hafta boyunca yoğun şekilde çalışacağız” şeklinde konuştu.
ALİHAN: “ÇOK DUA ETMİŞTİM”
Alihan Tunçer idman öncesinde basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Alihan “Atmosferi çok yüksek bir mücadele oldu. Ailem de bu karşılaşmayı tribünden takip etti. Maç öncesinde muhteşem taraftarımız ve ailemin de izlediği bir karşılaşmada galbiyet golünü atmak için dua etmişti. Duam kabul oldu ve kazandık. Bireyselden çok takım olarak kazanabilmek de önemli. Taraftarımızın “Körfezim Bak İşte! Hodri Meydan her zamanki yerinde” tezahüratını çok seviyorum. O tezahüratla birlikte de ilk golü bulduk. Her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum” şeklinde görüşlerini belirtti.
TAHA BATUHAN: “ATMOSFER MÜTHİŞTİ”
Kocaelisporun önemli isimlerinden Taha Batuhan Yayıkçı, antrenman öncesinde görüşlerini belirtti. Batuhan açıklamasında “Karşıyaka mücadelesi ile birlikte kariyerimin en önemli müsabakası ve müthiş atmosferini yaşadım. Her futbolcuya nasip olmaz böyle bir ortam. Bununla birlikte taraftarımızın desteğinden büyük güç alıyoruz.  Son 7 haftaya girdik. Herkes bize çelme takmak isteyecek. Bunlardan en iyi sonuçla ayrılıp şampiyonluğumuzu garantilemek istiyoruz. Taraftarımız az daha sabretsin şampiyonluğu hep birlikte kutlayacağız” şeklinde konuştu.

AdminAdmin

YORUMLAR