Spor46.com
HV
08 HAZİRAN Perşembe 22:35

Kuşadası Maraşder'den Kahramanmaraşspor'a büyük moral

Bugün deplasmanda Kuşadasıspor ile karşı karşıya gelen Kahramanmaraş, Kuşadası Maraşder Başkanı Ahmet Candan'ın misafiri oldu.

Kahramanmaraşspor
Kuşadası Maraşder'den Kahramanmaraşspor'a büyük moral

Kahramanmaraş Dernekleri şehirlerinin tüm oluşumlarına büyük destek veriyor. Bugün deplasmanda Kuşadasıspor ile karşı karşıya gelen kırmızı beyazlılar sahadan 3-1 mağlup ayrılmıştı. Maç öncesi Kahramanmaraşspor'u karşılayan ve her türlü ihtiyacına destek veren Kuşadası Maraşder Başkanı Ahmet Candan, maç sonrası da Kahramanmaraşspor'a moral yemeği düzenledi. Kuşadası'nda faaliyet gösteren Kahramanmaraşlı işletmecilere ait olan Saray Restorant, temsilcimize moral amacıyla akşam yemeği verdi.

Ahmet Candan'dan Memleketin takımına destek

Ege Bölgesinde ki en aktif Kahramanmaraş Derneklerinden biri olan Kuşadası Maraşder Başkanı Ahmet Candan, Özel bir pankart yaptırıp bölgede yaşayan Kahramanmaraşlıları Kuşadasıspor - Kahramanmaraşspor maçına getirdi. Maç öncesi ve sonrası takımı yalnız bırakmayan Başkan Candan, Kahramanmaraşspor'a moral amaçlı akşam yemeği organize etti ve Kahramanmaraşspor logolu özel bir pasta kesti. Ege Maraşfed Kurucusu ve Ege Kahramanmaraş İş İnsanları Derneği Başkanı Murat Özbilir de Kuşadası'nda Kahramanmaraşspor'u ve Kuşadası Maraşder Başkanı Ahmet Candan'a eşlik etti. 

 

AdminAdmin

YORUMLAR
ÇOK OKUNANLAR