Spor46.com
HV
30 EYLÜL Cuma 08:30

KATSEV'DEN OTOBÜS AÇIKLAMASI

Kahramanmaraş Sporu Sevme ve Geliştirme Vakfı otobüs konusunda açıklama yaptı.

Voleybol
KATSEV'DEN OTOBÜS AÇIKLAMASI
"

Kahramanmaraş Sporu Sevme ve Geliştirme Vakfı gündeme gelen Kahramanmaraşspor takım otobüsü konusunda açıklama yaptı. Açıklama şu şekilde!

KAMUOYUNA DUYURU

Onikişubat Belediye Başkanımız Sayın Hanefi Mahçiçek’in, Kahramanmaraşspor kulüp otobüsüne el koydurttuğu yönünde ortaya atılan iddialar, tamamen art niyetli olup, gerçeği yansıtmamaktadır.

Söz konusu otobüs, Başkanlığını Hanefi Mahçiçek’in yaptığı Kahramanmaraş’ı Tanıtma ve Sporseverler Vakfı’na (KATSEV) aittir. Ancak Vakfın herhangi bir faaliyeti olmadığı için yürütmesi durdurulacaktır. Dolayısıyla vakfa ait faaliyetler son bulacağı için kayıtlı taşınır ve taşınmazların elden çıkartılması gerekmektedir. Uzun yıllardır kulüp tarafından ücretsiz olarak kullanılan 46 KS 500 plakalı otobüs de bu taşınırlardandır. KATSEV, otobüsün hiçbir karşılık beklenmeden kulübe tahsisi için başvuruda bulunmuştur. Ancak bu güne kadar kulüp yönetiminden otobüsün devrinin alınmasıyla alakalı hiçbir girişimde bulunulmamıştır. Vakfın, otobüsün bedelsiz olarak devri için yaptığı girişimlerde kulüp tarafından reddedilmiştir. Yine kulüp istediği takdirde otobüs Kahramanmaraşspor’a devredilecektir.

Kahramanmaraş kamuoyuna saygı ile duyurulur.

AdminAdmin

YORUMLAR