Spor46.com
HV
29 MAYIS Pazartesi 04:52

Hatayspor cephesinden son dakika Selçuk İnan açıklaması

Hatayspor Teknik Direktörü Mehmet Altıparmak, Galatasaray'la sözleşmesi sona erecek olan Selçuk İnan hakkında konuştu. Altıparmak, ''Selçuk İnan'a kapımız her zaman açık ancak bence futbolu Galatasaray'da bırakmalı.'' dedi.

TFF 1.Lig
Hatayspor cephesinden son dakika Selçuk İnan açıklaması
" Hatayspor Teknik Direktörü Mehmet Altıparmak, Galatasaray'la sözleşmesi sona erecek olan Selçuk İnan hakkında konuştu. Altıparmak, ''Selçuk İnan'a kapımız her zaman açık ancak bence futbolu Galatasaray'da bırakmalı.'' dedi.

Radyospor'da Özgür Sancar'ın canlı yayın konuğu olan Hatayspor Teknik Direktörü Mehmet Altıparmak, "1 haftadır gruplar halinde çalışıyoruz. Bu pazartesi takımı toplayacağız. İlk olarak 4'lü gruplarla çalışacağız. 10-15 gün sonrasında da takım halinde çalışmak istiyoruz. Liglerin başlama tarihi 5 Haziran'a çekilebilir. Gerekli önlemler alınırsa bu iyi gidişatla birlikte ligler tekrardan başlayabilir. Benim bir endişem yok. Şu anda bütün takımlar durmuş durumda. Biz bu süreyi en iyi geçiren takımlardan biriyiz. Haftanın 3 günü videolu antrenmanlar yaptık. Şu anda %20'lik bir kaybımız var. Bu kaybı 2-3 hafta içinde gideririz" dedi. 

AdminAdmin

YORUMLAR
ÇOK OKUNANLAR