Spor46.com
HV
29 MAYIS Pazartesi 05:02

HAMİT PANCARLI'YA BURUK VEDA

Kahramanmaraş Amatör liglerinde oynayan genç oyuncu Hamit Pancarlı, doktor raporu ile futbolu bırakmak zorunda kaldı. Hamit'e jübile maçı yapıldı.

Voleybol
HAMİT PANCARLI'YA BURUK VEDA
"

Kahramanmaraş Amatör liglerinde oynayan genç oyuncu Hamit Pancarlı, yaşadığı rahatlık sonrası doktor raporu ile futbolu bırakmak zorunda kaldı. 1992 doğumlu olan futbolcu Hamit'e buruk bir jübile maçı yapıldı. Futbola Fener Gençlikspor'da başlayan Pancarlı, Aktif Futbol yaşamına doktor tavsiyesi üzerine son verdi.

Bu durumun duyulması üzerine Sağlıkspor Teknik Direktörü Ökkeş Kale ise yardımcı hocası Ali Çiftçigil ile birlikte bir jübüle maçı düzenleyerekHamit Pancarlı'yahayatında iz bırakacak bir jest yaptı.

Sağlıkspor Teknik Direktörü Ökkeş Kale, "Futbol bir yaşam biçimidir. Biz burada sadece futbolcu değil aynı zamanda insan yeştiriyoruz. Bu maksatla gençlerimizi alıp kötü alışkanlıklardan uzak tutuyor ve spor kültürü ile disiplinli bir yaşam sunuyoruz. Futbol bunun paravanı biz insanlara sağlıklı bir yaşam sunuyoruz. Bunu doğru uygulayan nimetlerinden faydalanıyor. Sağlıklı ve kaliteli bir yaşam sürüyorlar. Bunu doğru uygulamayanlar ise ellerinden fırsatı kaçırıyorlar. Bazı durumlar var ki siz isteseniz de elinizden birşey gelmiyor. Hamit içinde böyle bir durum söz konusu oldu. Kendisi futbol oynamak istiyor ama maalesef vücudu bunu reddediyor. Kal rahatsızlığı nedeni ile futbolu bırakmak zorunda kaldı. Bizlerde bu genç kardeşimizi onurlandırmak ve şehrimizde spora maalesef lüzumsuz olarak bakanlara mesaj vermesi adına bir jübile düzenledik. Kendisine bir ömür boyu sağlık ve mutluluk diliyorum"dedi.

Hamit Pancarlı ise "Futbolu çok seviyorum. Futbol benim için bir tutku ama maalesef sağlık durumum aktif futbol oynamama engel oldu. Doktorlarımızın tavsiyeleri üzerine aktif spor hayatını bırakmak zorunda kaldım. Çok üzüldüm ama elimden birşey gelmiyor. Değerli hoca Ökkeş Kale de bir jübile organizasyonu yaptı. Kendisine ve Ali hocama emeklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Bu benim için bir ömür boyu taşıyacağım anı oldu. Jübileme katılan forma giyen bana güç veren herkese sonsuz teşekkür ediyorum"dedi.

AdminAdmin

YORUMLAR
ÇOK OKUNANLAR