Spor46.com
HV
29 MAYIS Pazartesi 04:29

Gümüşhanespor'da büyük evrak skandalı!

İddia'ya göre; İstifa eden Başkanvekili Musa Ertekin, Futbolcu Menderes Özkuzu'ya yaptırımsız 1 ay izin evrakı düzenlemiş.

Güreş
Gümüşhanespor'da büyük evrak skandalı!
"

Ligde kalma mücadelesi veren Gümüşhanespor'da bir kriz yaşanıyor. Gümüşhanespor taraftar grubu olan Kafadarlar Sosyal medya hesaplarından "skandal" başlıklı bir metin yayınladı. Resmi evrakların da resmini yayınlayan Kafadarlar'ın yayınladığı metni olduğu gibi okuyucularımızla paylaşıyoruz.

KAFADARLAR'DAN AÇIKLAMA

SKANDALGÜMÜŞHANESPOR BAŞKAN VEKİLİ MUSA ERTEKİN KULÜP YÖNETİMİNDEN İSTİFA ETTİĞİ GÜN FUTBOLCU MENDERES ÖNKUZUYA DA HİÇ BİR ŞEKİLDE YAPTIRIM OLMAYACAĞINI BELİRTEN VE MAYIS AYI SONUNA KADAR İZİN VEREN BİR EVRAK DÜZENLEDİ .DERNEKLER YASASINA GÖRE BÖYLE BİR EVRAK TÜM YÖNETİM KURULU ÜYELERİNEN EN AZ YARISINDAN 1 FAZLASININ İMZASI İLE OLABİLİYOR .YANİ BU EVRAKIN HİÇ BİR GEÇERLİLİĞİ OLMADIĞI GİBİ SUÇ TEŞKİL EDİYOR.ŞİMDİ İSE BAZI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA MENDERES ÖNKUZUNUN GERİ DÖNMESİ İÇİN NEREDE İSE YALVARANLAR VAR.BİZ LİGDE KALACAKSAK TA DÜŞECEKSEK TE BİZİ YALNIZ BIRAKMAYAN MEVCUT FUTBOLCULARIMIZLA MÜCADELE EDERİZ..KADRODA OLAN TOPÇULARA MESAJ ATARAK MAÇA ÇIKMAYIN NİYE İDMANLARA ÇIKIYORSUNUZ GİBİ MESAJLAR ATANLARI DA, ÇEKİLİŞ Mİ KOMBİNE Mİ ADI BELLİ OLMAYAN VE HATTA ARABANIN ORTADA OLMADIĞI BİR ÇEKİLİŞ AYARLAYIP BİLETLERİNE DAİR KULUPTE İZ BIRAKMAYANLARI HİÇ AÇIKLAMAYACAĞIZ. KİM NEYE NASIL İNANIYOR ÖNEMLİ DEĞİL BU SAATTEN SONRA.BU TAKIM DÜŞMESİN DİYE EMEK VERMEK VARKEN UĞRAŞMAK VARKEN BÖYLE İŞLERE GİRMEYE SOSYAL ORTAMDA BOŞ BOŞ KONUŞMAYA GEREK BİLE YOK. TAKIM BURDA HER GÜMÜŞHANELİ YE KAPILAR SONUNA KADAR AÇIKTIR.. HESAP VEREMEYECEK OLANLAR SUSKUNLUKTAN FAYDALANIP GENİŞ GENİŞ ATIP TUTMASINLAR..BİZ KİMSEYİ DE SAVUNMUYORUZ CENGİZMİŞ FATİHMİŞ EMREYMİŞ BİLMEM KİMMİŞ.. ADAMI GETİRENLER ADAMA KARŞI OLUP GÖNDERDİ YİNE BURDA OLAN TARAFTARA OLDU TOPÇULARA OLDU..BIRAKIN YAKASINI KULUBÜN ARTIK GELİN YA DESTEK OLUN ARKASINDA DURUN YADA TAMAMEN SUSUN. KONGRELERE GELİN ÜYE OLUN DESTEK OLUN ADAY OLUN AMA BU KULUBÜN Bİ YERİNDE OLUN SADECE KARŞISINDA OLMAYIN..FUTBOLCUMUZ MENDERES ÖNKUZU YA YANLIŞLIKLA VERİLEN İZİN BELGESİ GEÇERSİZ OLUP İVEDİ ŞEKİLDE KULUPTE OLMASI İÇİN TEBLİKAT GÖNDERİLECEKTİR.KAMUOYUNUN BİLGİSİNE...

AdminAdmin

YORUMLAR
ÇOK OKUNANLAR