Spor46.com
HV
30 EYLÜL Cuma 09:29

GENÇLER “A TAKIM” İDMANINA ÇIKIYOR

Alpedo Kahramanmaraşspor’da altyapı da ön plana çıkan oyuncular A Takım antrenmanlarında denenmeye başlandı. Başarılı olanlar kampa götürülecek.

Voleybol
GENÇLER “A TAKIM” İDMANINA ÇIKIYOR
"

Alpedo Kahramanmaraşspor’da pilot takımlar uygulaması ile birlikte yeni bir proje daha hayata geçti. Yıldız adayı oyuncular A Takım antrenmanına alınacak ve daha yakından takip edilecek. Altyapı da ciddi bir atılım yapan ve temelleri kuran kırmızı-beyazlılar altyapı da yetişmiş gelecek vaat eden oyuncuları A Takım antrenmanlarına alıp deniyor. Genç yıldız adaylarından öne çıkanları yakın takibe alan Taner Gülleri şimdiden tespit ettiği 2 oyuncuyu A Takım antrenmanlarına aldı. Gelişimleri yakından takip edilen 4 oyuncu da radara takıldı. Altyapı hocalarına da Kahramanmaraş’ta ki diğer amatör takımların maçlarının takip edilmesi ve öne çıkan oyuncuların belirlenmesi talimatı verildi.

İKİ OYUNCU A TAKIM ANTRENMANINA ALINDI

Altyapı da bulunan kaleci Hani Ceyhan ve forvet oyuncusu İsa Çiçek, Teknik direktör Taner Gülleri ve kaleci antrenörü Yusuf Çubukçu’nun istekleri doğrultusunda iki oyuncu A takım antrenmanlarına çıkmaya başladı. Bu iki oyuncunun gelişimi yakından takip edilecek ve bu oyunculara ek olarak gelişimi sürdüren bazı oyuncular daha belirli aralıklarla A Takım antrenmanına alınacaklar. Sezon sonunda yeterli bulunan oyuncularla ise profesyonel sözleşme imzalanacak.

AdminAdmin

YORUMLAR