Spor46.com
HV
30 MAYIS Salı 02:04

Ercan Taner, Liglerin başlangıç tarihini verdi! İşte tüm detaylar!

Ünlü Spor Yorumcusu Gazeteci Ercan Taner, Yetkililere dayandırdı ve liglerin başlayacağı tarihi verdi. Kurallar ve önlemlerin de olduğu tüm detaylar haberde...

Gündem
Ercan Taner, Liglerin başlangıç tarihini verdi! İşte tüm detaylar!
"

Corona Virüs (Covid-19) salgını sebebiyle ertelenen liglerin ne zaman başlayacağı büyük bir merak konusu. Herkes uzunca bir zamandır maçların ne zaman başlayacağını ve ne koşullarda oynanacağını merak ediyor. Ünlü Spor Yorumcusu Gazeteci Ercan Taner, yetkili kaynaklara dayandırdığı bir paylaşım ile liglerin Haziran ayının 3. Haftasında başlayacağını iddia etti.

Ercan Taner paylaşımında “Lig için planlanan tarih Haziran ayının üçüncü haftası. Düşünülen bu plan Bilim kurulu tavsiye ederse kabul edilecek. Maçta sakatlık olursa belirli hastanelerde tedavi için özel izolasyonlu alan oluşturulacak. Medya mensuplarının maçları takip etmesi ile ilgili kararı Bilim kurulu verecek. Maç öncesi ve sonu yapılan röportajlarda maske zorunluluğu uygulanacak. Maçlardan önce tüm görevlilerin ateşi ölçülecek. Teknik direktörler,futbolcular ve kulüp çalışanlarına Covid-19 testi yapılacak. Maçlar seyircisiz oynanacak. Lig oynanırsa planlanan yerler Alanya ve Antalya.”dedi.

AdminAdmin

YORUMLAR
ÇOK OKUNANLAR