Spor46.com
HV
05 EKİM Çarşamba 02:07

CEYHAN'DAN ZEHİR ZEMBEREK AÇIKLAMA

Alpedo Kahramanmaraşspor Kulüp Başkanı Fatih Mehmet Ceyhan, Zehir zemberek konuştu. Artık herkes herşeye hazır olsun. Herşeyi anlatacağım"dedi.

Voleybol
CEYHAN'DAN ZEHİR ZEMBEREK AÇIKLAMA
"

Alpedo Kahramanmaraşspor Kulüp Başkanı Fatih Mehmet Ceyhan, Küçükev Restorantta basın mensupları ile bir araya geldi. Geçtiğimiz gün sosyal medya üzerinden bir mesaj veren ve "Artık herkes herşeye hazır olsun" diyen Başkan Ceyhan, bugün basın mensuplarının karşısına geçti. Çok sayıda basın mensubunun katıldığı toplantı da Başkan Ceyhan zehir zemberek konuştu.

Ceyhan, "Bu takım benim değil Kahramanmaraş'ın takımıdır. Ben doğamadan önce kurulan ve 1 milyonun üzerinde nüfusu olan milyonlarca da şehir dışında yaşayan Kahramanmaraş sevdasını yüreğinde hisseden herkesin takımıdır. 1,5 yıldır taşın altına elimizi değil bütün gövdemizi koyduk. Ama hala Kahramanmaraşspor cüzzamlıymış gibi davranıyorlar. Maçlarda yalnızız, deplasmanda yalnızız, maddi destekte yalnızız, manevi destekte taraftarımızdan başka kimsemiz yok. Ağızlarını açtıklarında Kahramanmaraş sevdasından bahsediyorlar ama iş gerçeğe dönüştüğünde herkes kaçıyor. Milletvekillerimiz, Belediye Başkanlarımız, Valimiz, iş adamlarımız herkesi defalarca davet ettik. 9-10 kişilik sivil toplum örgütlerine gidip siyasi propaganda yapanlar en kötü maçında 5.000 taraftarı olan koskoca Kahramanmaraşspor'a yaklaşmıyorlar. Kimse korkmasın bu zamana kadar takımı dimdik ayakta tuttuk. Borçlarını ödemeye devam ediyoruz. 10 yıllık borçları ödüyoruz. Sahte senetlerle savaşıyoruz. Her alanda Kahramanmaraşspor'un geleceğini kurtarma savaşı veriyoruz. Ve bu şehrin takımının yanında kimse yok. Yazık, günah bu takım bu şehrin markasıdır. Şehrimizi her yerde tanıtacağız diyorlar şehri tanıtmakta samimiyseniz bunun en kolay ve en gerçek yolu Kahramanmaraşspor'dur"dedi.

Bu saatten sonra kral çıplak diyeceğim. Bu takıma sırtını dönenleri, söz verip yerine getirmeyenleri her fırsatta açıklayacağım. Siyasilerle görüşürüyoruz. Seçim varken sizinle ilgilenemeyiz seçimden sonra görüşelim diyorlar. Bakın sponsorlara bütün takımların sponsorları fazlasıyla var elimizden tutun diyoruz biz kimseden birşey isteyemeyiz diyorlar. Bu takım sizinde takımızın manevi olarak da yalnızız maçlarımıza gelin en ufak stklara bile gidiyorsunuz burada en az 5.000 memleket evladı var onları da yüceltin onlara da moral verin diyoruz yaklaşmıyorlar. Buradan sesleniyorum herkes bilsin "SAHİPSİZ KAHRAMANMARAŞSPOR" "KRAL ÇIPLAK" herkes bilsin. Her fırsatta her ortamda seslendireceğim. Bu takımı kurtarmak için verdiğimiz mücadeleye devam edeceğiz. Onların bizi bıraktığı gibi ben bu şehrin kırmızı-beyazlı şanlı Kahramanmaraşspor'unu sahipsiz bırakmayacağım.

Bu takım kapansın yok olsun isteyenlere prim vermeyeceğiz. Allahıma şükürler olsun arkamızda binlerce memleket yiğidi var. Onların herşeyi biliyor. Kimseyi aptal sanmasınlar herkes herşeyin farkında ve artık herkes dile getiriyor "KRAL ÇIPLAK" maçta tribünde açılan pankart herşeyi özetliyor. SAHİPSİZ KAHRAMANMARAŞSPOR.

AYRINTILAR GELİYOR...

AdminAdmin

YORUMLAR