Spor46.com
HV
30 EYLÜL Cuma 08:23

CEYHAN'DAN BELLİ'YE TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Kahramanmaraşspor’un ve yönetiminin her zaman yanında olduğunu kaydeden genç İşadamı Avukat Ahmet Belli, şehrin en önemli değerlerinden olan kırmızı-beyazlı ekibe herkesin sahip çıkması gerektiğini söyledi. Kulüp Başkanı Fatih Mehmet Ceyhan’da takıma maddi ve manevi her türlü destekte bulunan Ahmet Belli’ye ve ailesine teşekkür etti.

kategorilenmemis
CEYHAN'DAN BELLİ'YE TEŞEKKÜR ZİYARETİ
"

Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup’ta mücadele eden Kahramanmaraşspor’a üç VIP kart ve üç de deplasman giderini karşılayarak destek olan genç İşadamı Avukat Ahmet Belli’yi, Kulüp Başkanı Fatih Mehmet Ceyhan, Genel Kaptan İzzet Kazancı, Teknik Direktör Orhan Şerit, Takım Kaptanı Tayfun Özkan ve Onur Berber makamında ziyaret etti.

Kulüp Başkanı Fatih Mehmet Ceyhan, bu anlamlı desteğin anısına Avukat Ahmet Belli’ye bir şilt hediye etti. Genç işadamına teşekkür eden Kulüp Başkanı Ceyhan, Kahramanmaraşspor tarihinde önemli bir yere sahip olan Belli ailesine kapılarının her zaman açık olduğunu aktardı. Ceyhan, ziyaretteki konuşmasını şu şekilde sürdürdü: "Öncelikle Kahramanmaraşlı avukat, genç iş adamı Ahmet Belli’ye Kahramanmaraşspor’a göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ediyoruz. Sezona başlamadan önce bizi tesislerimizde ziyaret ettiler. Ziyarette en az 3 deplasman maçımızı ve 3 vip koltuk bileti alarak destek olacaklarını belirttiler. Bizim için desteğin âdeti veya rakamı önemli değil, bizim için yanımızda olmalarını fark ettirmeleri yeter. Genç bir iş adamının yanımızda olduğunu hissetmek bize güç verdi. İnşallah bu güzel davranışınız Kahramanmaraşlı büyüklerimize abilerimize de örnek olur."

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren genç İşadamı Avukat Ahmet Belli’de her zaman Kahramanmaraşspor’un yanında olduklarını belirtti. Kulüp Başkanı Fatih Mehmet Ceyhan ile takımın yeni bir oluşuma gittiğini kaydeden Belli, her dönem takıma sahip çıktıklarını hatırlatarak bu dönem takıma daha fazla ilgi göstermeye çalışacaklarını aktardı. Şehrin kalkınmasına önemli katkı sağlayacak olan kırmızı-beyazlı ekibe daha fazla destek olunması tavsiyesinde bulunan Belli, sözlerini şu şekilde sürdürdü: “2014-2015 sezonun da şehrimizin takımı Kahramanmaraşspor’a başarılar diliyorum. İkinci ligi inşallah Kahramanmaraş’ın şanına yakışır bir şekilde bitiririz. İnşallah bu başarılar üzerine koyarak devam edecek. Biz aile olarak da Kahramanmaraşspor’a uzak bir aile değiliz. Kahramanmaraşspor’a her platformda destek olacağız. Takımımız inşallah idari, ekonomik ve sportif anlamda daha iyi yerlere gelecek. Takımımızın üst sıralara çıkması bu şehrin coşkusunu artıracak. Bu başarılar, Kahramanmaraş için çok önem sarf ediyor."

Haber: Manşet Gazetesi / Cebrail SARI

AdminAdmin

YORUMLAR