Spor46.com
HV
22 MART Çarşamba 08:41

CEYHAN, TÜM BORÇLAR YAPILANIYOR

Kahramanmaraşspor kulüp başkanı Fatih Mehmet Ceyhan, “Takımımızın borçları yapılandırılıyor. Bir çok kişiyle protokol yaptık”dedi.

Voleybol
CEYHAN, TÜM BORÇLAR YAPILANIYOR
"

Spor Toto 2. Lig temsilcimiz Kahramanmaraşspor’da Kulüp Başkanı Fatih Mehmet Ceyhan, yıllardır borç içinde olan Kahramanmaraşspor’un borçlarının ödenmesi için bu zaman kadar somut bir adım atılmamış. Bizim hedefimiz bir taraftan takımı ayakta tutmak ve diğer taraftan da alacaklılarla görüşerek borçlarımızı hem makul bir seviyeye indirmek hem de yapılandırarak ödenecek bir duruma getirmek. Bu kapsamda 260 bin lira alacağı olan eski sportif direktörümüz İlter Kasap ile anlaştı ve protokol yaptık. Kendisine şahsi evraklarımı verdim ve anlaştık. Diğer yandan sizin de çok iyi bildiğiniz gibi yabancı oyuncular FİFA nezdinde alacakları için başvuru yaparsa kulübe puan silme ve transfer yasağı cezaları geliyor. Bunun önüne geçmek için yabancı dilim olduğu için yabancı oyuncularla bire bir görüşerek anlaştım. İlk önce Razak Omotoyossi ile görüştüm ve kendisine transferinde kolaylık sağladığımız için indirim yaptı 9 bin euro’ya anlaştık. Diğer oyunculardan İzu Azuka indirim yapmadı taksit yaptı. Oseni, Cetkovik ile de görüştük ve ödemeler noktasında anlaştık. Yabancı oyuncuları çözdük. Ayrıca Gökhan Aydaş, Şadi Çolak gibi 6 oyuncunun avukatı ile de şuanda görüşme halindeyiz ortak bir zemine geldiğimizde kendileriyle de yine protokol yapıp anlaşacağız. Biz bir çok sorunla uğraşırken bir taraftan da bu borçları yapılandırarak ve anlaşarak bitirmeye çalışıyoruz.

Bununla da kalmadık. Tüm bunları yaparken bir taraftan da Store ve Spor Cafe’yi açıyoruz. En çok önem verdiğim huşu olan altyapı için de çok ciddi adımlar atıyoruz. Tarihimizde ilk defa U11’den U19’a ve hatta amatör takıma kadar toplam 10 kategoride Kahramanmaraşspor altyapısı liglere girdi ve mücadele ediyor. Allah izin verirse daha da büyük işler başaracağız. Bizim niyetimiz de hedefimiz de gelecekte borçsuz ve kendi ayakları üzerinde durabilen bir Kahramanmaraşspor ortaya çıkarmak. Bu yolda da emin adımlarla ilerliyoruz. Tüm bunları şuanda destek almadan kendi gücümüz ile yapıyoruz. Bu samimiyetimizin ve çabamızın şehirden gelecek reklam ve sponsorluk anlaşmaları ile destelenmesini diliyoruz. Biz hedefimizde başarılı olursak ilerisi hepimiz için hayal edilecek kadar güzel başarılarla dolu olabilir. Bu hedeften asla vazgeçmeyeceğiz ve Kahramanmaraşspor’u çok daha güzel noktalara taşıyacağız”dedi.

AdminAdmin

YORUMLAR
ÇOK OKUNANLAR