Spor46.com
HV
05 EKİM Çarşamba 02:51

CEYHAN KAPALI BİLETİNİ 5 TL YAPTI

Kahramanmaraşspor kulüp başkanı Fatih Mehmet Ceyhan, Edeler Grubunun jestine jestle karşılık verdi ve kapalı tribün bileti 5 liraya indirdi.

Voleybol
CEYHAN KAPALI BİLETİNİ 5 TL YAPTI
"

Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup temsilcimiz Kahramanmaraşspor’da bayram havası yaşanıyor. Bir süredir taraftar ve yönetim arasında sürekli kavga ve kaos oluşturulmaya çalışılıyordu. Bütün olumsuzluklar dün gece tamamen sona erdi. Edeler Grubu üyeleri akşam saatlerinde meşalelerle tesislere geldi ve takımı dışarı davet etti. Bu davete futbolcular ve yönetim alkışlarla dışarı çıkarak karşılık verdi. Bir süre tezahüratlarla moral verilen Kahramanmaraşsporlu futbolcular ve yöneticiler daha sonra Yolcu Mansız’ın doğum günü için taraftarların getirdiği pastanın başkan Fatih Mehmet Ceyhan ve Yolcu Mansız tarafından kesilmesiyle devam etti.

Kahramanmaraşspor camiası taraftar, futbolcu, yönetim ve personeller omuz omuza hatıra fotoğrafı çektirdi. Daha sonra başkan Ceyhan’ın daveti ile tesis binasına alınan taraftarlara pasta ve çay ikramı yapıldı ve tribün liderleriyle yönetim bir süre sohbet etti. Muhteşem gecede tek bir mesaj verildi.

“Kahramanmaraşspor futbolcusu, taraftarı ve yönetimi omuz omuza yürümeye devam edecek”

AdminAdmin

YORUMLAR