Spor46.com
HV
22 MART Çarşamba 09:15

Başkan Güngör, Hedefimiz TFF Birinci Lig

Kahramanmaraş İstikalspor'un antrenmanını ziyaret eden Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, "Hedefimiz 1. Lige kadar yükselmek. Her iki takımımıza da başarılar diliyorum "dedi.

Kahramanmaraş İstiklalspor
Başkan Güngör, Hedefimiz TFF Birinci Lig

Sezonun ilk maçına çıkmak için hazırlıklarını tamamlayan Kahramanmaraş İstiklal Spor Kulübü futbolcuları ve teknik heyetine moral ziyareti gerçekleştiren Başkan Güngör, “Şehrimizin spor potansiyelini artırmak için Gençlik ve Spor Bakanlığı’mız ile stadyum alanlarında çalışmalarımız sürüyor. Sezon hazırlıklarını tamamlayan iki kulübümüze de başarılar diliyorum, takımlarımızı birinci ligde görmeyi arzu ediyoruz” dedi.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, 2022 – 23 futbol sezonu için hazırlıklarını tamamlayan Kahramanmaraş İstiklal Spor Kulübü futbolcuları ve teknik heyetine moral ziyareti gerçekleştirdi. Kulübün antrenman sahasında gerçekleşen ziyarette Büyükşehir Belediye meclis üyeleri de yer aldı. Takımla bir araya gelerek sohbet eden Başkan Güngör, “Sporcularımız iyi bir hazırlık dönemi geçirdiler. Geçen sene takımımız Bal Ligi’ne çıkmıştı. Pazar günü de ilk maçlarıyla sezona başlıyorlar. Onlara moral motivasyon vermek, çalışmalarını yerinde görmek için bir araya geldik. Ben hem hocamız, hem teknik ekibi, hem de tüm futbolcu kardeşlerimize başarılar diliyorum. İnşallah iyi bir sezon geçirilir ve bir üst lige çıkarız diye ümit ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Birinci Ligde Görmeyi Arzu Ediyoruz

Şehrin futbol dinamizminin yeni başarıların kapısını aralayacağını vurgulayan Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, “Kahramanmaraş gerçek manada bir futbol şehri. İnşallah Kahramanmaraş'ımızda futbol kulüplerimiz hak ettiği yere gelecektir. Onları birinci ligde görmeyi ümit ediyoruz. Bunun için gayret de ediyoruz. Ben her iki takımımıza da başarılar diliyorum. Şehrimizde büyük bir potansiyel var. Bizler de yaptığımız çalışmalarla futbol altyapımızı güçlendiriyoruz” diye konuştu.

AdminAdmin

YORUMLAR
ÇOK OKUNANLAR