Spor46.com
HV
08 HAZİRAN Perşembe 20:35

Başkan Ceyhan’dan Teknik Direktör Açıklaması!

PİSERRO Kahramanmaraşspor Kulüp Başkanı Fatih Mehmet Ceyhan, taraftarların Teknik heyet ile ilgili sorularına cevap verdi.

Güreş
Başkan Ceyhan’dan Teknik Direktör Açıklaması!
"

TFF 2. Lig Kırmızı Grupta mücadele eden PİSERRO Kahramanmaraşspor da taraftarların merak ettiği bir çok soru cevabını buldu. Dün akşam Kahramanmaraşspor Resmi İnstegram Hesabından canlı yayına katılan Başkan Ceyhan, Moderatör Mustafa Aykır’ın konuğu oldu. Canlı yayın sırasında taraftarların sorularını da yanıtlayan Başkan Ceyhan, taraftarlara görüşlerini açıkladı.

TEKNİK EKİPTEN MEMNUNUZ!

PİSERRO Kahramanmaraşspor Kulüp Başkanı Fatih Mehmet Ceyhan, taraftarlardan gelen çok sayıda Teknik Direktör Bülent Akan ile ilgili sorulara da yanıt verdi. Başkan Ceyhan, Teknik Direktörümüz Bülent Akan ve ekibinden memnunuz. Lige verilen aradan dolayı beklemedeyiz. Zaten sözleşmelerimiz de devam ediyor. Ligin kaderi belli değil. Mecburen Türkiye Futbol Federasyonunun kararlarını bekliyoruz. Teknik Direktörümüz Bülent Akan ve ekibi şuan resmi olarak Kahramanmaraşspor’da yollarına devam ediyorlar. Bülent hocamla da irtibat halindeyiz. Oyuncularımız online bir şekilde antre oluyor. Tüm planlarımızı yapıyoruz. Teknik heyetimizin raporları da olacak. Liglerin geleceği ile ilgili bir gelişme olduğunda oturup durumumuza bakacağız. Ayrılık gibi bir durum şuanda söz konusu olamaz çünkü sözleşmemiz devam ediyor ve ekibimizden de memnunuz”dedi.

AdminAdmin

YORUMLAR
ÇOK OKUNANLAR