SERDAR BURSALI'NIN KÖŞE YAZISI

SERDAR BURSALI YAZDI. "DAHA NE KADAR REZİL OLACAĞIZ!"

SERDAR BURSALI'NIN KÖŞE YAZISI
SERDAR BURSALI'NIN KÖŞE YAZISI Serdar BURSALI
Advert

Bir şehir düşünün arkadaşlar. Şen sokakları, tek yumruk olmuş bütün insanları. Düşünün hayal edin. Çünkü bunu sadece rüyanızda görürsünüz. Düşüncelerinizde bir ütopya olarak kalır. Göremezsiniz, yaşayamazsınız. Öyle bir şehirde asla olamazsınız. Çünkü bu koca şehir bunu yapacak, bunu başaracak durumda değil ne yazık ki. Sorsanız memlekette ne sorunlar var diye. Herkes ipin ucunu alır başka bir tarafa çeker. Ama bizim sorunumuz aslında tek. Bir tane sorunumuz var. Herkes biliyor ama dile getirmek kimsenin harcı değil. Herkes güllük, gülistanlık tablolar koyuyor önümüze. Ama hani nerde? Seçim zamanı geldi. Adaylar, aday adayları, onların yan sanayileri daha neler neler. Ama şehrin gerçek sorununu dile getiren yok beyler.

Bizde sorun bir tane, Birde sorun tek. O da bizde aile babası yok. Reis yok. Bizde ki tek sorun bizi bir araya getirecek kimsenin olmamasıdır. Bizde esas sorun budur. Herkes kendi derdine düşmüş. Koca memleket çoban salatası. At içine ne varsa. Karıştır bırak. Bizim acilen bir araya gelmemiz lazım beyler. Bizim, siyaset gütmeden, menfaat gözetmeden, kimseyi kimseyi muhtaç etmeden çalışacak bir lobi kurmamız lazım.

 

Seçimler geliyor. Seçim zamanı gelip geçtiğinde seçim sonuçlarını kaldırıp rafa koyduğumuz gibi esas sorunu çözmek için verilen sözleri de rafa kaldırmayalım. Daha ne kadar kaybedeceğiz. Daha ne kadar birbirimizi böleceğiz. Kahramanmaraş’ın adını yüceltmek için çaba harcama zamanı gelmedi mi hala. Daha ne kadar menfaat güdeceğiz. Kefenin cebi yok. Bu zaman kadar kimse bir tek delikli kuruş geçiremedi sırat köprüsünden. Haydi bir el atın. Ya bir araya gelip alın. Ya da destek verin şu takıma. Daha ne kadar rezil olmamız gerekiyor. Daha ne kadar güldüreceksiniz koca ülkeyi bize. Yıllar sonra geldiğimiz PTT 1. Lige aynı sezon yine tarihi bir düşüşle mi veda edeceğiz. Yazıktır, günahtır bu memleketin insanlarına. Artık güldürün yüzleri. El atın, kurtarın bu takımı. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
LİDER KOÇ KAHRAMANMARAŞSPOR'DA
LİDER KOÇ KAHRAMANMARAŞSPOR'DA
SAFA MEMNUN KAHRAMANMARAŞSPOR’DA
SAFA MEMNUN KAHRAMANMARAŞSPOR’DA