Advert

ELBİSTANSPOR KULÜP BAŞKANI İSTİFA ETTİ!

Elbistanspor Kulüp Başkanı AV. Sertan Davdav sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Ebistanspor Başkanlığından istifa ettiğini duyurdu.

ELBİSTANSPOR KULÜP BAŞKANI İSTİFA ETTİ!
ELBİSTANSPOR KULÜP BAŞKANI İSTİFA ETTİ! Serdar BURSALI

Elbistanspor Kulüp Başkanı AV. Sertan Davdav sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Ebistanspor Başkanlığından istifa ettiğini duyurdu. 

Sertan Davdav yaptığı açıklamada şu ifadelere değindi: 

2017 Yılı Eylül Ayından itibaren mutlulukla ve onurla yürüttüğüm Elbistan Spor Başkanlığı görevinden an itibari ile ayrılmış bulunuyorum. Görev sürem boyunca ;

K.Maraş 1.Amatör Kümede şampiyonluk yaşayarak, kulübün sportif başarı anlamında tarihinde en önemli başarısını ve tarihinde ilk kez lig atlanmasını sağlamak,

Kulübün yıllardır içerisinde bulunan sahipsizliğine bir nebze olsun katkıda bulunarak saygınlığının artırılması,

Yıllardır ayakta maç izleyen taraftarlarımız için tribün inşa edilmesi adına girişimlerde bulunup toplam 2500 kişi kapasiteye sahip tribünlerin inşası ile sahamızın küçük bir stadyum havasına kavuşması,

ve benzeri daha bir çok önemli işlere imza attık.

Bu başarıları ve kazanımları sağlamamızda emeği bulunan yönetim kurulunda beraber çalıştığımız arkadaşlara, maddi olarak en küçüğünden en büyüğüne kadar yardımda bulunan herkese, Başta her maçımız öncesi duaları ile takımımıza destek olan sevgili anneme ve aileme, bu dikenli yolda yürürken her zaman ihmal ettiğim biricik eşime, bu yola çıkarken ve her zaman yanımda olan, ilk maçımızda 6-0 mağlubiyet almamıza rağmen ,maç sonrası şampiyon olacağız dediğimde hiç kimse bize inanmaz iken ve dalga geçtiğinde bana inanan ve güvenen dostlarıma, sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Ayrıca adaylık sürecinde ve Belediye Başkanı seçildikten sonra, desteğini hiçbir zaman esirgemeyen ve kendini bir Belediye Başkanından öte bir abi ve dost olarak gördüğüm Sn. Mehmet Gürbüz’e çok teşekkür ediyorum. İnşallah Elbistanspor Sn.Mehmet Gürbüz’ün Belediye Başkanlığı süresince hak ettiği yere gelecektir.

Kulübün maddi imkansızlıkları nedeniyle, iki yıldır kendi şahsi imkanlarım ile kulüp lehine yaptığım harcamalar ile alakalı kulüpten herhangi bir hak ve alacak talebim olmamakla beraber, bu tutarların kulübe bağış olarak kaydedilmesi ve benden sonra gelecek kişi ve kişilere kulüp ne zaman bir sıkıntı ile karşı karşıya kalırsa arkalarında bir nefer olarak yine maddi manevi elinden gelen tüm desteği sergileyecek bir Sertan Davdav olacağının bilinmesini istiyorum.

Yönetim kurulu başkanlığım esnasında, istemeden kırdığım biri oldu ise haklarını helal etmelerini temenni ederim. Ben de kırılmışlıklarımdan ötürü kim de ne hakkım var ise helal ediyorum.

Tek isteğim yıllardır kurmayı istediğimiz ve zirve mücadelesi yapabilecek bu teknik heyetin ve futbolcu kadrosunun korunması için, bütün Elbistan halkının kenetlenmesi ve yardımcı olmasıdır. Gerçekten mücadelesini verdiğimiz ve çektiğimiz acılara değecek nitelikli ve ahlaklı spor insanları bir araya getirildi ve bu kadronun şampiyonluk yaşatması tamamen şehir olarak bizim onlara vereceğimiz desteklerle gerçekleşebilecektir.

Kamuoyuna Saygılarımla bildiririm.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MUHAMMED ENES YILMAZ KAHRAMANMARAŞSPOR'A 1,5 YILLIK İMZAYI ATTI!
MUHAMMED ENES YILMAZ KAHRAMANMARAŞSPOR'A 1,5 YILLIK İMZAYI ATTI!
SON DAKİKA : İŞTE FORMA ÖDEMESİ YAPANLARIN LİSTESİ!
SON DAKİKA : İŞTE FORMA ÖDEMESİ YAPANLARIN LİSTESİ!