AYDIN, ŞAMPİYONLUK YAŞAMAYA GELDİM

Kahramanmaraşspor Teknik Direktörü Cafer Aydın, “Kahramabnmaraşspor’a şampiyonluk yaşamaya geldim. Hedefimiz şampiyon olmak. Mücadeleye hazırım”dedi.

AYDIN, ŞAMPİYONLUK YAŞAMAYA GELDİM
AYDIN, ŞAMPİYONLUK YAŞAMAYA GELDİM Serdar BURSALI
Advert

Spor Toto 2. Lig temsilcimiz Kahramanmaraşspor da yeni Teknik Direktör Cafer Aydın, “Kahramanmaraşspor’u tanıyorum. İlk profesyonel maçımı Kahramanmaraşspor’a karşı oynadım. Ve 46 yaşındayım. Hedeflerime, beklentilerime göre büyük bir camiaya geldim. Başkanla para dahi konuşmadım. İnşallah burada şampiyonluk yaşamak istiyorum. Elimizde iyi bir omurga var. Bu omurgaya 4-5 nokta transferle ligin en iyi takımlarından biri oluruz. Şimdi herkes havada büyük paralar istiyorlar. Hedeflerimiz doğrultusunda en iyi transferleri yapmak istiyoruz. Kulübümüzün bütçesini de düşünmek ve transferde hovardalık yapmak istemiyoruz”dedi.

Herkes sahada oynanan oyundan memnun olmalı diyen Aydın, “Oyuncu gününde olmayabilir maç kaybedebilir ama kimse kötü mücadele edemez. Sahada varını ortaya koyan, her şeyi ile kazanmaya odaklanan ve mücadele eden bir takım oluşturacağız. Biz bu inancı ortaya koyacağız. Ben oyunu geride kabullenen bir takımı asla istemiyorum. Geçtiğimiz yıl bu eksiği gördüm. Oyunu kendi alanınızda kabul ederseniz hedeflerim var diyemezsiniz. Kendi oyununuzu rakibinize kabul ettireceksiniz. Ben iyi bir omurgaya sahip olduğumuzu düşünüyorum. Bazı mevkilerde iyi seçimler yapıp hedefe giden bir takım olacağız. Hiç kimse kariyerine şampiyonluklarla başlamadı. Bütün teknik adamlar şampiyon olur diye bir kural yok. Bazen çok iyi bir takımı da şampiyon yapamayabilirsiniz. Geçmişine bakarak insanlara ön yargı ile yaklaşmak doğru değil. Görmeniz ve analiz etmeniz lazım. Ben inanmadığım bir yerde olmam. Kahramanmaraşspor da şampiyonluğa oynayacağımıza inandığım için varım”dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Hacı isbir     2017-06-13 Başkan insanlara şampiyonluk tan bahsetme lütfen önce şampiyon yapacak hocayı getir sen inanıyormuşum bu hocaya
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
LİDER KOÇ KAHRAMANMARAŞSPOR'DA
LİDER KOÇ KAHRAMANMARAŞSPOR'DA
SAFA MEMNUN KAHRAMANMARAŞSPOR’DA
SAFA MEMNUN KAHRAMANMARAŞSPOR’DA