Advert

FATİH CEYHAN ÜNİVERSİTE’DE DERS VERDİ

Kahramanmaraşspor Kulüp Başkanı – İş Adamı Fatih Mehmet Ceyhan, KSÜ Pazarcık MYO’da dış ticaret ve iş başarıları nedeniyle kariyer günü kapsamında misafir oldu ve tecrübelerini öğrencilerle paylaştı.

FATİH CEYHAN ÜNİVERSİTE’DE DERS VERDİ
FATİH CEYHAN ÜNİVERSİTE’DE DERS VERDİ Serdar BURSALI

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Pazarcık Meslek Yüksek Okulu kariyer günleri toplantısı kapsamında Kahramanmaraşspor Kulüp Başkanı – İş Adamı Fatih Mehmet Ceyhan’ı Konferans salonunda misafir etti. İş hayatında ki tecrübe ve birikimlerini Dış Ticaret okuyan öğrencilerle paylaşan Ceyhan, iş hayatındaki tecrübelerini ve hayat hikayesini paylaştı.

Kahramanmaraşspor Kulüp Başkanı – İş Adamı Fatih Mehmet Ceyhan, “21 yıllık meslek hayatında bir memur çocuğu olarak neler yaptım. Belirli kırılma anları var. Benim en büyük silahım yabancı dilim ve sosyal olmamdı. İnsan ilişkilerim çok iyiydi. Bir şeyi başarmam gerektiği zaman bütün yolları dener ve ümit kalmayana kadar çaba gösterirdim. Şuan da size en büyük tavsiyem yabancı dil mutlaka öğrenin. Yabancı dil öğrenmek sizi bir adım öne geçirir. Ayrıca sosyal olmalısınız. Ben çalışma arkadaşlarımda özellikle hobilerine de bakarım. Bu da insanlarla uyumlu olmaktır. Yetenekleri var ve insan ilişkileri de  iyiyse bu sizin iyi bir başlangıç yapmanızı sağlar”dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MUHAMMED ENES YILMAZ KAHRAMANMARAŞSPOR'A 1,5 YILLIK İMZAYI ATTI!
MUHAMMED ENES YILMAZ KAHRAMANMARAŞSPOR'A 1,5 YILLIK İMZAYI ATTI!
SON DAKİKA : İŞTE FORMA ÖDEMESİ YAPANLARIN LİSTESİ!
SON DAKİKA : İŞTE FORMA ÖDEMESİ YAPANLARIN LİSTESİ!