Advert

KUPA AHMET BELLİ’YE TAKDİM EDİLDİ

Kahramanmaraş’ı Kayseri de temsil eden ve harikalar yaratan Voleybol Erkek takımının kupasını Kahramanmaraşlı Genç İş Adamı Ahmet Belli’ye takdim ettiler.

KUPA AHMET BELLİ’YE TAKDİM EDİLDİ
KUPA AHMET BELLİ’YE TAKDİM EDİLDİ Serdar BURSALI

Geçtiğimiz hafta Kayseri de oynanan Voleybol 2. Lige yükselme bölge maçlarında harikalar yaratan Kahramanmaraş Spor Lisesi Voleybol Erkek takımı antrenörleri Abdurrahman Saklayıcı ve Fatih Doğan, Bölge birinciliği kupasını takıma maddi ve manevi destek veren sevilen İş adamı Ahmet Belli’ye takdim ettiler.

Antrenör Fatih Doğan, “Şehrimizde çok güzel oluşumlar var ama maalesef destek sorunu var. Yapılan bütün çalışmalar ve elde edilen başarılar sponsor katkısı olmadığı için zamanla yok olup gidiyor. Çok özel sporcular da bu sebeple ya şehir dışına gidiyor yada spordan uzaklaşıp kopuyor. Bu zor durumda Kahramanmaraş’ta çok nadir insanlar bu güzel oluşumlara hiçbir menfaati olmadan destek veriyor. Bu güzide insanlardan biri de değerli iş adamı büyüğümüz Ahmet Belli oldu. Sağ olsunlar bu zor ortamda takımıza destek verdi ve bizlerde Kayseri de ki bölge finallerine gittik. Kafamız rahat gittik ve bu sayede de büyük bir başarı elde ettik. Güçlü rakiplerimizi devirdik ve final grubuna yükseldik. Kendilerine desteklerinden dolayı Kahramanmaraş adına şükranlarımızı sunduk ve kupamızı da kendisine takdim ettik. Böyle değerli büyüklerimizin sayılarının çoğalmasını umdu ediyoruz”dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MUHAMMED ENES YILMAZ KAHRAMANMARAŞSPOR'A 1,5 YILLIK İMZAYI ATTI!
MUHAMMED ENES YILMAZ KAHRAMANMARAŞSPOR'A 1,5 YILLIK İMZAYI ATTI!
SON DAKİKA : İŞTE FORMA ÖDEMESİ YAPANLARIN LİSTESİ!
SON DAKİKA : İŞTE FORMA ÖDEMESİ YAPANLARIN LİSTESİ!