İSMAİL DEMİR’DEN KOMBİNE DESTEĞİ

Alanya da Kahramanmaraş’ın en önemli tanıtım elçisi olan Alanya Kahramanmaraşlılar Dernek 2. Başkanı İsmail Demir, 10 adet kombine alarak Kahramanmaraşspor’a destek verdi.

İSMAİL DEMİR’DEN KOMBİNE DESTEĞİ
İSMAİL DEMİR’DEN KOMBİNE DESTEĞİ Serdar BURSALI
Advert

Kahramanmaraşspor’a destekler gelmeye devam ediyor. Alanya da Kahramanmaraş’ın en önemli tanıtım elçisi olan Alanya Kahramanmaraşlılar Dernek 2. Başkanı İsmail Demir, Bayramlaşma maksadı ile geldiği Kahramanmaraşspor Store da 10 adet kombine alarak Kahramanmaraşspor’a destek verdi.

İsmail Demir, “Ben Alanya da olabilirim ama Kahramanmaraş’ımızın gönül askeriyim. Bu sebeple burada olmasam da şehrimizin takımı Kahramanmaraşspor’a hem maddi hem de manevi destek olmak boynumun borcudur. Ben de şahsım adına çorbada tuzum olsun diyerek 10 adet kombine alıp takımıma destek oluyorum. Bu aslında bir mesajdır. Lütfen sevgili hemşerilerim şehrimizin bu değerine herkes sahip çıksın. Bugün baktığınız 3.000 kombine satan kulüpler kendi yağında kavrulur hale geliyor. Takımımızı yüceltmek taraftarlarımızın ve esnaflarımızın elinde. Kombine alalım ve takımımıza destek olalım”dedi.

 

Kahramanmaraşspor Kulüp Başkanı Fatih Mehmet Ceyhan ise “İsmail Başkanımız her zaman Kahramanmaraşspor’a maddi manevi destek olan şehrimizin yetiştirdiği önemli bir isim. Geçtiğimiz yılda Antalya kampında hep yanımızda oldu ve maddi manevi desteğini gördük. Bu desteğin maddi boyutu çok önemli tabi ama manevi boyutu bizim için paha biçilmez. Bu bir duruş ve sahiplenme anlamına gelir. Kendisi burada olmamasına rağmen 10 adet kombine alarak taraftarlarımıza önemli bir mesaj verdi. Çok teşekkür ediyoruz”dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
LİDER KOÇ KAHRAMANMARAŞSPOR'DA
LİDER KOÇ KAHRAMANMARAŞSPOR'DA
SAFA MEMNUN KAHRAMANMARAŞSPOR’DA
SAFA MEMNUN KAHRAMANMARAŞSPOR’DA