Advert

CEYHAN, O SENE BU SENE DİYORUZ

Kahramanmaraşspor Kulüp Başkanı Fatih Mehmet Ceyhan, "O sene bu sene dedik ve yola çıktık. Herkese hesap veririm. Eylül'de maçlarımız gece maçı olacak"dedi.

CEYHAN, O SENE BU SENE DİYORUZ
CEYHAN, O SENE BU SENE DİYORUZ Serdar BURSALI

Kahramanmaraşspor Kulüp Başkanı Fatih Mehmet Ceyhan, Radyo Freşh'te canlı yayın konuğu oldu. Radyo Freşh Genl Müdürü Serdar Salma'ya konuk olan Kahramanmaraşspor Kulüp Başkanı Fatih Mehmet Ceyhan, soruları cevapladı ve hemen hemen her konuda dinleyenleri bilgilendirdi.

Pazartesi günü itibari ile şehrin her yerini gezeceğiz ekiplerimiz oluştu diyen Başkan Ceyhan, "O sene bu sene diyerek yola çıktık. Bu sezon taraftarlarımız da beklenti içinde ve inanıyorlar. Kadromuzu güçlendirdik ve inşallah bu sene o sene olacak. Önce PTT 1. Lig ardından da hak ettiğimiz yer olan Süper Lige çıkmak istiyoruz. Sadece bir bardak su mantığı ile destek bekliyoruz. Bu yükün altına biz zaten girdik. Şehrimizin bütün vatandaşlarına bir görev düşüyor. Kahramanmaraşspor hak ettiği yere sizin desteklerinizle gelecek. Omuz omuza vereceğiz, el ele ve kol kola olacağız. Kahramanmaraş'ın adını yücelteceğiz. Allaha şükürler olsun ki bu şehrin insanı tabanda takımına aşık ve onbinlerce destekçisi var. İnşallah bu sene kalenin burçlarına Kahramanmaraşspor bayrağını dikeceğiz ve şampiyon luk kutlayacağız"dedi.

Başkan Ceyhan, taraftarlara da seslendi ve "Eylül'de maçlarımız gece maçı olacak"dedi.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MUHAMMED ENES YILMAZ KAHRAMANMARAŞSPOR'A 1,5 YILLIK İMZAYI ATTI!
MUHAMMED ENES YILMAZ KAHRAMANMARAŞSPOR'A 1,5 YILLIK İMZAYI ATTI!
SON DAKİKA : İŞTE FORMA ÖDEMESİ YAPANLARIN LİSTESİ!
SON DAKİKA : İŞTE FORMA ÖDEMESİ YAPANLARIN LİSTESİ!