Advert

KAHRAMANMARAŞSPOR SEÇMELERİ BAŞLIYOR!

Kahramanmaraşspor bu sezon katılacağı Akademi Ligi seçmeleri başlıyor. 10 gün sürecek olan deneme kampında dışarıdan gelenler için konaklama da sağlanacak.

KAHRAMANMARAŞSPOR SEÇMELERİ BAŞLIYOR!
KAHRAMANMARAŞSPOR SEÇMELERİ BAŞLIYOR! Serdar BURSALI

Kahramanmaraşspor Akademi Ligi için oyuncu seçmeleri yapacak. 2016-2017 sezonunda Akademi Gelişim Liglerinde yer alacak alan Kahramanmaraşspor kadrosunu daha güçlendirmek ve Kahramanmaraş’ta ki başka oyunculara da şans vermek için 10 günlük deneme kampı yapacak. Bu deneme kampı geniş kapsamlı olacak ve bu kapsamda seçmeler 11 Temmuz'da Kahramanmaraşspor tesislerinde başlayacak. 1995-2005 doğumlu genç oyuncular arasında yapılacak olan seçmeler için tesislerde kamp dönemi geçirilecek.

Konu hakkında Spor46’ya açıklama yapan Başkan Fatih Mehmet Ceyhan, “Uzun zamandır planladığımız ve duyurduğumuz oyuncu seçmelerimizi yapacağız. 1995-2005 yaş aralığında gerçekleşecek olan seçmeler de hem Akademi Ligi hem de A takım için seçmeler yapmış olacağız. Bu seçmeler bu sezon daha da farklı bir formatta olacak. Şehir dışından gelen sporcularımız için konaklama imkanı da sağlayacağız. Başka şehirlerden gelen oyuncuları tesislerimizde barındıracağız ve 10 günlük deneme kampımız yapılacak. Burada başarılı olan oyuncular yaş gruplarına göre ya Akademi ligi kadromuza daha da üstün yetenekli oyuncu olursa A Takım kadrosu için değerlendirme yapacağız”dedi.

DETAYLI BİLGİ İÇİN

Tarih: 11 Temmuz 2016

Saat: 10:00

Yer: Kahramanmaraşspor Tesisleri

 

Detaylı bilgi için; Fahri Ceyhan 0 506 859 03 75

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MUHAMMED ENES YILMAZ KAHRAMANMARAŞSPOR'A 1,5 YILLIK İMZAYI ATTI!
MUHAMMED ENES YILMAZ KAHRAMANMARAŞSPOR'A 1,5 YILLIK İMZAYI ATTI!
SON DAKİKA : İŞTE FORMA ÖDEMESİ YAPANLARIN LİSTESİ!
SON DAKİKA : İŞTE FORMA ÖDEMESİ YAPANLARIN LİSTESİ!