KM GENÇLERBİRLİĞİ’NDEN TRANSFER

Kahramanmaraş Gençlerbirliği, Karabükspor altyapısında yetişmiş başarılı oyuncu Muhammed Kaya’yı transfer etti.

KM GENÇLERBİRLİĞİ’NDEN TRANSFER
KM GENÇLERBİRLİĞİ’NDEN TRANSFER Serdar BURSALI
Advert

Kahramanmaraş 1. Amatör lig ekibi Kahramanmaraş Gençlerbirliği transfere erken başladı. 2016-2017 futbol sezonu için transfere başladı. Daha önce Süper Lig ekibi Karabükspor altyapısında yetişmiş orta saha oyuncusu Muhammed Kaya’yı renklerine bağladı. Yeni sezonda Bölgesel Amatör Lig hedefi ile hazırlıklara başlayan kırmızı-beyazlılar ilk transferini yaptı. Kahramanmaraş Gençlerbirliği Kulüp Başkanı Serdar Bursalı, As Başkan Yılmaz Yanık, Sportif Direktör Muzaffer Demir, yönetim kurulu üyesi Serkan Altunbaş’ın da hazır bulunduğu imza töreninde resmi sözleşme imzalandı.

Kahramanmaraş Gençlerbirliği Kulüp Başkanı Serdar Bursalı,”Yeni sezon için transferde hızlı davranıp erken yol almak istiyoruz. Bu sebeple adımlar atmaya başladık. Araştırmalarımız neticesinde orta saha oyuncusu genç kardeşimiz Muhammed Kaya ile anlaşmaya vardık. Kendisi karakter olarak hedeflerimize uygun, hırslı, inançlı ve hedefleri olan bir kardeşimiz. Futbolu ile ilgili de ciddi referanslar aldık. İki taraf içinde hayırlısı olsun”dedi.

Kahramanmaraş Gençlerbirliği As Başkanı Yılmaz Yanık, “İki yılda neler başardığımız orta da ve daha yolun başında sayılırız. Hedeflerimiz var. İlk transferimizi de yaptık. Muhammed Kaya hedeflerimize uygun bir oyuncu ve birlikte bir yola çıkıyoruz. Hayırlı olsun”diye konuştu.

Kahramanmaraş Gençlerbirliği yönetim kurulu üyesi Serkan Altunbaş ise "Bu sezon herşey daha iyi olacak. Hedeflerimiz belli ve hedeflerimize ulaşacağız. Bu sezon yine farkımız belli olacak"dedi.

Kahramanmaraş Gençlerbirliği Sportif Direktörü Muzaffer Demir, “Bu sezon büyük hedeflerimiz var. Geçtiğimiz sezon aslında Bal ligine çıkabilirdik ama kadromuzdan 12 kişi ile devre arası yollarımızı ayırdık. 9 oyuncumuz Kahramanmaraşspor’a gitti. Daha hedeflerimiz var ve daha iyi yerlerde olacağız”diye konuştu.

Kahramanmaraş Gençlerbirliğine imza atan genç yetenek Muhammed Kaya, "Hedeflerim var ve hedeflerime en uygun takım Kahramanmaraş Gençlerbirliği diye düşünüyorum. Bu noktada çok iyi genç oyunculara sahipler ve herkesin hedefi var. Başkanımız ve yönetimimiz bu işe yüreğini koymuş insanlar. İyi olacağımıza inanıyorum. Kendime güveniyorum. Buradan sonra profesyonel liglere gidebileceğime inanıyorum bunun için de sonuna kadar mücadele etmeye hazırım"dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
LİDER KOÇ KAHRAMANMARAŞSPOR'DA
LİDER KOÇ KAHRAMANMARAŞSPOR'DA
SAFA MEMNUN KAHRAMANMARAŞSPOR’DA
SAFA MEMNUN KAHRAMANMARAŞSPOR’DA