Advert

DÜNYA ŞAMPİYONU K.MARAŞ’A GELDİ

Vücut Geliştirme Dünya Şampiyonu ve Dünya Şampiyonlar şampiyonu Ali Emre, Elit Arena Fitness İlhan Topuz’un misafiri olarak Kahramanmaraş’a geldi.

DÜNYA ŞAMPİYONU K.MARAŞ’A GELDİ
DÜNYA ŞAMPİYONU K.MARAŞ’A GELDİ Serdar BURSALI

Vücut Geliştirme Türkiye, Avrupa, Dünya Şampiyonu ve Dünya Şampiyonlar şampiyonu Ali Emre, Elit Arena Fitness İlhan Topuz’un misafiri olarak Kahramanmaraş’a geldi. Dün hava yolu ile İstanbul’dan Kahramanmaraş’a gelen şampiyon ilk önce Elit Arena Fitness Salonunda gençlerle buluştu. Ali Emre gibi bir vücut hayal eden gençler şampiyonu soru yağmuruna tuttu. Sıkılmadan ve keyifle gençlerin sorularını yanıtlayan Ali Emre daha sonra ise gençlerle birlikte antrenman yaptı. 3 gün boyunca Kahramanmaraş’ta olacak olan Şampiyon, Kahramanmaraşlı İlhan Topuz ile birlikte antrenman yapacak ve salona gelen gençlerle tecrübelerini paylaşacak.

 

Elit Arena Fitness işletmecisi ve daha önce 3 defa Türkiye 3.sü olan Vücut Geliştirme Sporcusu İlhan Topuz, “Ali Emre bizim ekolümüz. Kendisi tarihi başarılar elde etmiş, karakteri ile de hepimize örnek olan biridir. Kendisi büyük bir fedakarlık yaparak ısrarlı davetimiz sonrası Kahramanmaraş’a geldi. Burada üç gün boyunca birlikte olacağız ve tecrübelerini genç idealist arkadaşlarla paylaşacak. Birlikte antrenman yapma imkanımız olacak. Biz ona Kral diyoruz. Ülkemizi ve bizi en iyi şekilde temsil ediyor”dedi.

Ali Emre Vücut Geliştirme Dünya Şampiyonu Building Budy İlhan Topuz Elit Arena Fitness
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MUHAMMED ENES YILMAZ KAHRAMANMARAŞSPOR'A 1,5 YILLIK İMZAYI ATTI!
MUHAMMED ENES YILMAZ KAHRAMANMARAŞSPOR'A 1,5 YILLIK İMZAYI ATTI!
SON DAKİKA : İŞTE FORMA ÖDEMESİ YAPANLARIN LİSTESİ!
SON DAKİKA : İŞTE FORMA ÖDEMESİ YAPANLARIN LİSTESİ!