Advert

SPOR TOTO’DAN KABAKÇI’YA ÖVGÜ

Spor Toto Teşkilat Başkanı Muharrem Kasapoğlu, Maraşgücü’nü kabul ettiği toplantıda Kahramanmaraş ve Ali İhsan Kabakçı’dan övgüyle bahsetti. İlk fırsatta Kahramanmaraş’a geleceğim dedi.

SPOR TOTO’DAN KABAKÇI’YA ÖVGÜ
SPOR TOTO’DAN KABAKÇI’YA ÖVGÜ Serdar BURSALI

Türkiye üçüncüsü olan Maraşgücü Bayan futbol takımını misafir eden Spor Toto Teşkilat Başkanı Muharrem Kasapoğlu, Kahramanmaraş son yıllarda hem tesisleşmede hem de sportif başarıda önemli yollar kat etti. Özellikle Kahramanmaraş Tesisleşme konusunda büyük atılım var. Gençlik ve spor İl müdürü Ali İhsan Kabakçı bey bu konuda çok duyarlı ve çok iyi yatırımla Kahramanmaraş’a spor kompleksleri yapmaya çalışıyor, büyük emekleri var. Tesisleşmenin önem kazandığı yerden de başarı çıkmaya başlıyor. Bunun bir tanesi de sizlersiniz. Maraşgücü’nün Türk futboluna katkıları her geçen gün artıyor. İnşallah bu başarılar her geçen yıl artarak devam eder” ifadelerini kullandı.

 

Kahramanmaraş Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakçı’nın Tesisleşmede Türkiye geneli İlk 10 da yer aldığı söyleyen Kasapoğlu, Kılavuzlu Su Sporları Merkezi başta olmak üzere Türkoğlu, Pazarcık, Göksun ve diğer İlçeleri de yakından takip ettiğini söyleyerek en kısa zamanda Kahramanmaraş geleceğini müjdesini vereceğini ifade ederek çalışmalarından dolayı Kahramanmaraş Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakçı’ya teşekkür etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MUHAMMED ENES YILMAZ KAHRAMANMARAŞSPOR'A 1,5 YILLIK İMZAYI ATTI!
MUHAMMED ENES YILMAZ KAHRAMANMARAŞSPOR'A 1,5 YILLIK İMZAYI ATTI!
SON DAKİKA : İŞTE FORMA ÖDEMESİ YAPANLARIN LİSTESİ!
SON DAKİKA : İŞTE FORMA ÖDEMESİ YAPANLARIN LİSTESİ!