Advert

ÇİTİL’DEN OLİMPİYAT MERKEZİNE ZİYARET

Ak Parti Milletvekili Dr. Mehmet İlker Çitil, Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakçı, Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezi' ni (TOHM) ziyaret etti.

ÇİTİL’DEN OLİMPİYAT MERKEZİNE ZİYARET
ÇİTİL’DEN OLİMPİYAT MERKEZİNE ZİYARET Serdar BURSALI

Spor Bakanlığı ve Güreş Federasyonu’nun ortak yürüttüğü dev proje Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezi (TOHM) Kahramanmaraş çalışmaları aralıksız devam ederken genç güreşçilerin önemli bir ziyaretçisi vardı. Eski güreşçi ve spor aşığı Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Dr. İlker Çitil, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakçı, Onikişubat Gençlik ve Spor İlçe Müdürümüz Kadir Gemci, Uygulama Otelimizin Müdürü İsmail Gençoğlan ve Milli Eski Güreşçilerimizden Faruk Köklü ile birlikte Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezi (TOHM) Kahramanmaraş ekibine sürpriz bir ziyarette bulundu.

Önümüzdeki yıllarda Avrupa ve Dünya Şampiyonaları ile Olimpiyatlarda ülkemizi temsil etmeye hazırlanan yıldız pehlivanlar, Kahramanmaraş Olimpiyat Hazırlık Merkezi’nde çalışmalarını sürdürüyor. Geleceğin Dünya yıldızı genç güreşçileri ziyaret eden Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Dr. İlker Çitil,antrenörler ve güreşçilerle sohbet etti. Çalışmaları Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakçı ile birlikte ziyaret ettiği Kahramanmaraş Olimpiyat Hazırlık Merkezi’nde geleceğin yıldızlarına moral verdi. Ziyaret sırasında genç güreşçiler Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Dr. İlker Çitil ile bol bol hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MUHAMMED ENES YILMAZ KAHRAMANMARAŞSPOR'A 1,5 YILLIK İMZAYI ATTI!
MUHAMMED ENES YILMAZ KAHRAMANMARAŞSPOR'A 1,5 YILLIK İMZAYI ATTI!
SON DAKİKA : İŞTE FORMA ÖDEMESİ YAPANLARIN LİSTESİ!
SON DAKİKA : İŞTE FORMA ÖDEMESİ YAPANLARIN LİSTESİ!