Advert

YANIK, TARAFTARLARIMIZ MAÇA HAZIR

Kahramanmaraşspor'un en büyük destekçileri Edeler Grubu Tribün liderlerinden Yılmaz Yanık, "Taraftarlarımız Bayrampaşa maçına hazır"dedi.

YANIK, TARAFTARLARIMIZ MAÇA HAZIR
YANIK, TARAFTARLARIMIZ MAÇA HAZIR Serdar BURSALI

Kahramanmaraşspor'un en büyük destekçileri Edeler Grubu Tribün liderlerinden Yılmaz Yanık, "Kahramanmaraşspor'umuzun büyük taraftarı Bayrampaşa ile oynayacağımız maça hazır"dedi.

Pazar günü 12 Şubat Stadyumunda oynanacak olan Alpedo Kahramanmaraşspor - Bayrampaşaspor maçı öncesi açıklama yapan Edeler Grubu Tribün liderlerinden Yılmaz Yanık, "Kahramanmaraşspor'umuz puan ve puanlar toplamaya devam ediyor. İyi yoldayız takımımızın hücumda etkili oyunu skoru getiriyor ve puanlar toplamaya devam ediyoruz. Bayrampaşa Beşiktaş'ın pilot takımı güçlü bir takıma karşı oynayacağız. Ama güçlü bir trübün desteği ile takımımızın yanında olacağız. Kahramanmaraşspor taraftarının hiç bir takımdan korkusu yok. Dört büyükler de olsa Bayrampaşa da olsa fark etmez. Kazansakta kaybetsekte bizler Edeler Grubu olarak sol kapalı tribünde aslanlarımızın destekçisiyiz. Şimdiden Taner hocamıza ve Aslanlarımıza yürekten başarılar diliyoruz. Onlara güveniyoruz. Biz hazırız"diye konuştu.

Edeler Grubu Alpedo Kahramanmaraşspor Bayrampaşa Maç Taraftar Yılmaz Yanık
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MUHAMMED ENES YILMAZ KAHRAMANMARAŞSPOR'A 1,5 YILLIK İMZAYI ATTI!
MUHAMMED ENES YILMAZ KAHRAMANMARAŞSPOR'A 1,5 YILLIK İMZAYI ATTI!
SON DAKİKA : İŞTE FORMA ÖDEMESİ YAPANLARIN LİSTESİ!
SON DAKİKA : İŞTE FORMA ÖDEMESİ YAPANLARIN LİSTESİ!