KALECİ RAMAZAN HAKLI KONUŞTU

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor'un takımdan ayrılan kalecisi şu anda gündem de ve tartışma konusu. Yorum Gazetesi olarak oyuncu ile röportaj yaptık ve gündem ile ilgili düşüncelerini aldık.

KALECİ RAMAZAN HAKLI KONUŞTU
KALECİ RAMAZAN HAKLI KONUŞTU Serdar BURSALI
Advert

Takım daki ayrılış sürecini anlatan genç kaleci kendi adına kulüp yönetimine yapılan sert eleştirilere çok üzüldüğünü ve şu anda sadece 46 numara ile geleceğini düşündüğünü ifade etti.

 

Çok net konuşan genç oyuncu "Ben Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor da yetiştim son üç yıldır bir çok sorunla boğuştum. Maç oynayamadım parasız gezdim ama asla takımıma ihanet etmedim. Sabırla daha büyük hedefler için çalıştım. Geçen sezon Başkanımız Cemal Tanriverdi ve Bekir Kılıç başkanımız bana sahip çıktılar maç oynamam için uğraştılar. Bende sabırla görev bekledim ve forma giyince her şeyimle memleketim için mücadele ettim. Son üç yılda belkide 200 bin lira gibi bir para alacağım birikmiştir. Ben herşeye rağmen yine de kendime yakıştıramadım ve federasyona vermedim. Federasyona versem belki de kulübe çok daha büyük maddi bir yük getirebilirdim. Sırf geçen sezon primlerimle beraber yaklaşık 100 bin lira gibi bir rakam hak ettim. Maddi açıdan durumumuz hiç iyi olmamasına rağmen gene de şehrime ve takımıma ihanet etmedim. Şimdi Karabük'e geldim ve imza atar atmaz 46 numarayı istedim. Benim üzerimden başkanımıza ve yönetime ağır laflar ediliyor. Üzülüyorum. Yönetim kendi memleketinin evladının önünü açtı. Ve bedava da değil bana göre bir servet sayılacak bir alacak bıraktım. Sözleşmem bitti. Ve şehrimi dışarı temsil etmek istiyorum. Son üç yılda hak ettiğim alacaklarım belki de yetiştirmeme denktir. Federasyona versem bu rakam daha da katlardı. Kulübüme zarar ettirdiğime inanmıyorum. Benim futbol hayatım bitseydi boşta kalsaydım ve kulübü dava etseydim herşey daha mı iyi olurdu. Ben tekrar başkanımız Cemal Tanriverdi ve Bekir Kılıç başkanımıza çok teşekkür ediyorum. İnşallah bana inananları ve şehrimi en iyi şekilde temsil edeceğim. Hayalim süper ligde 46 numaralı formayı giymek ve kısmet olursa şehrimi en iyi şekilde temsil etmektir. Umarım diğer kardeşlerimin de hayalleri gerçek olur ve 46 numaralı formayı terletecek süper lig kariyerleri olur. Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor ve yönetime tekrar teşekkür ediyorum ve üstün başarılar diliyorum"dedi.

 

Devamı yarın YORUM GAZETESİ'nde

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
LİDER KOÇ KAHRAMANMARAŞSPOR'DA
LİDER KOÇ KAHRAMANMARAŞSPOR'DA
SAFA MEMNUN KAHRAMANMARAŞSPOR’DA
SAFA MEMNUN KAHRAMANMARAŞSPOR’DA