ANADOLU GFB İFTAR'DA BULUŞTU

Fenerbahçe'nin güçlü tribün oluşumu Anadolu GFB, Fidan Kardeşler Lokantasında düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi.

ANADOLU GFB İFTAR'DA BULUŞTU
ANADOLU GFB İFTAR'DA BULUŞTU Serdar BURSALI
Advert

Süper Ligin süper gücü Fenerbahçe'nin güçlü tribün oluşumu Anadolu GFB Kahramanmaraş Grubu Ramazan ayı dolayısı ile Fidan Kardeşler Lokantasında düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi. Anadolu GFB Kahramanmaraş Başkanı Ulvi Çilekaya ve grup yönetiminin organize ettiği iftar yemeğine çok sayıda Fenerbahçe aşığı katıldı. 

İftar yemeğinde konuşan Anadolu GFB Kahramanmaraş Başkanı Ulvi Çilekaya, "Fenerbahçe'mizin gönüllü  en büyük destekçisiyiz. Her şehirde olduğu gibi Kahramanmaraş'ta da güçlü bir yapımız. Sık sık deplasman organizasyonu yapıyor ve iç sahada ki maçlarımıza da İstanbul'a giderek takımımıza destek veriyoruz. Kendi aramızda ki dostluğu kardeşliği daha da peşiktirmek için Ramazan ayının verdiği mesaj doğrultusunda bir araya geldik. Oruçlu olduğumuz bir günü birlik ve beraberlik için iftar yaparak noktaladık. Yeni sezonda hem Fenerbahçe'mizin hem de Kahramanmaraşspor'umuz destekçisi olacağız"dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ADNAN ERKAN KAHRAMANMARAŞ’A GELDİ
ADNAN ERKAN KAHRAMANMARAŞ’A GELDİ
YERLİ HOCA DÖNEMİ BAŞLADI! GÖREV OSMAN BOZKURT'UN!
YERLİ HOCA DÖNEMİ BAŞLADI! GÖREV OSMAN BOZKURT'UN!