K.MARAŞSPOR TRANSFERE BAŞLIYOR

Kahramanmaraşspor'da 2015-2016 sezonu hazırlık erken başlıyor. Teknik Direktör Alaaddin Demirözü raporunu hazırladı.

K.MARAŞSPOR TRANSFERE BAŞLIYOR
K.MARAŞSPOR TRANSFERE BAŞLIYOR Serdar BURSALI
Advert

Geçtiğimiz sezonu büyük sıkıntılara rağmen ligde kalarak tamamlayan Kahramanmaraşspor'da yeni sezon hazırlıkları gelecek hafta itibari ile başlıyor. İzinde olan Kahramanmaraşspor Teknik Direktörü Alaaddin Demirözü raporunu hazırladı ve önümüzde ki hafta Kahramanmaraş'a gelerek iş başı yapması bekleniyor. 

Geçtiğimiz sezon başında bu sezon ligde kalmak şampiyonluk gibi olacak çünkü kadromuzda hiç oyuncumuz yok ve takıma bir kuruş destek yok diyen Kahramanmaraşspor Kulüp Başkanı Fatih Mehmet Ceyhan, ilk sezon hedefini yerine getirdi. Diğer branşlarda da yatırım yapmaya devam eden Ceyhan, Teknik Direktör Alaaddin Demirözü'nün raporunu bekliyor. Gelecek hafta Kahramanmaraş'a geleceği ve yönetime raporunu sunacağı tahmin edilen Demirözü, yeni sezonda takımın başında görevine devam edecek. İskeleti oluşan ve kadrosunda 35 kadar oyuncusu bulunan Kahrammanmaraşspor'da kısa zamanda gidecekler ve kalacaklar da belli olacak. Gelen duyumlara göre Kahramanmaraşspor Teknik Direktörü Alaaddin Demirözü raporunu hazırladı ve yönetime sunacak. 

Kahramanmaraşspor Transfer Başlıyor Maraşspor KMS Kahramanmaraşspor Transfer Futbol Maraşspor Transfer Haber46 Spor46 Haberler46 Maraş Güncel Haber Maraş Haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
LİDER KOÇ KAHRAMANMARAŞSPOR'DA
LİDER KOÇ KAHRAMANMARAŞSPOR'DA
SAFA MEMNUN KAHRAMANMARAŞSPOR’DA
SAFA MEMNUN KAHRAMANMARAŞSPOR’DA