BAĞCI, SOSYAL HAYATIN İÇİNDEYİZ

Kahramanmaraş Baro Başkanı Avukat Vahit Bağcı, "Kahramanmaraş Barosu olarak avukatlarımızla birlikte her zaman sosyal hayatın içindeyiz"dedi.

BAĞCI, SOSYAL HAYATIN İÇİNDEYİZ
BAĞCI, SOSYAL HAYATIN İÇİNDEYİZ Serdar BURSALI
Advert

Kahramanmaraşspor Veteran takımı ile hazırlık maçı yapan Kahramanmaraş Barosu futbol takımı Türkiye Şampiyonasına hazırlanıyor. Geçtiğimiz yıl Barolar Türkiye Şampiyonasında 4. olan olan Kahramanmaraş Barosu bu yıl da Türkiye Şampiyonasına iddialı hazırlanıyor. Bu tür faaliyetler ile avukatlarımızı yoğun iş temposu ve sitresten uzak tutuyoruz diye Kahramanmaraş Baro Başkanı Avukat Vahit Bağcı, "Yıl içinde çok sayıda faaliyetimiz oluyor futbol takımı da bunlardan bir tanesi. Bu yıl Barolar arası Türkiye Şampiyonası yapılacak ve bizde elimizden geldiği kadar mücadele edeceğiz. Bu kapsamda Kahramanmaraşspor Veteranlar takımımız ile bir hazırlık maçı yaptık. Çok keyifli ve güzel bir maç oldu. Kahramanmaraşspor ile efsane olmuş Süper Ligde forma giymiş değerli kardeşlerimize karşı oynadık. Çok güzel bir maç oldu. Herkesin ayağına sağlık"dedi.

Kahramanmaraş Baro Başkanı Avukat Vahit Bağcı, "Avukatlarımız çok yoğun çalışıyorlar ve hayatlarının her evresi sitresle dolu. Bizde Kahramanmaraş Barosu olarak çeşitli faaliyetler yaparak onları sosyal yaşamın içerisinde aktif tutmayı hedefliyoruz. Bu tür faaliyetler onları yoğun iş sitresinden bir nebzede olsa uzaklaştırıyor. Hem Kahramanmaraş'ta da spor faaliyetleri daha da artmış oluyor. Şehrimizde aslında herkes sporu seviyor ve spor ile iç içe yaşıyor. Bu tür etkinlikler artarak devam etmeli. Spor ile iç içe yaşayan toplumlar hem sağlıklı hem de sosyal yaşamları zengin olur"diye konuştu.

Baro Kahramanmaraş Baro Vahit Bağcı Başkan Futbol Kahramanmaraş Türkiye Şampiyonası Baro Başkanı Vahit Bağcı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
LİDER KOÇ KAHRAMANMARAŞSPOR'DA
LİDER KOÇ KAHRAMANMARAŞSPOR'DA
SAFA MEMNUN KAHRAMANMARAŞSPOR’DA
SAFA MEMNUN KAHRAMANMARAŞSPOR’DA