12 ŞUBAT STADYUMU MAÇLARA KAPALI

TFF’nin geçici izni sona erdi. Yeni sezonda 12 Şubat Stadyumunda maç oynanmayacak. 12 Şubat Stadyumunun çürük raporu var.

12 ŞUBAT STADYUMU MAÇLARA KAPALI
12 ŞUBAT STADYUMU MAÇLARA KAPALI Serdar BURSALI
Advert

Kahramanmaraşspor ve Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor’un maçlarını oynadığı 12 Şubat Stadyumu için verilen geçici izin sona erdi. 2014-2015 futbol sezonunun 2. Devresinde kapatılan ve baskılar sonrası geçici izin çıkarılan 12 Şubat Stadyumu yeni sezonda maçlara kapalı. Türkiye Futbol Federasyonu izin vermezse yeni sezonda Kahramanmaraşspor ve Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor’un maçları başka bir şehirde oynanacak. Hanefi Mahçiçek Stadyumu ve 12 Şubat Stadyumu’nun depreme karşı dayanıklı olmadığı raporu bulunuyor. Eğer deprem güçlendirmesi yapılmazsa artık maç oynanamayacak. Bir an önce Stadyumun kale arkaları ve maraton tribününün yıkılması ve yerine yenisinin yapılması gerekiyor.

 

Kahramanmaraşspor taraftarları ise yeni maliyetlerin yerine 12 Şubat Stadyumunun tamamen yeniden yapılmasını istiyor. 34 yeni şehre stadyum yapılırken Kahramanmaraş liste dışında kalmıştı. Ayrıca taraftarlar internet üzerinden Stadyum Yoksa Oyda Yok diye bir kampanya başlattı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
LİDER KOÇ KAHRAMANMARAŞSPOR'DA
LİDER KOÇ KAHRAMANMARAŞSPOR'DA
SAFA MEMNUN KAHRAMANMARAŞSPOR’DA
SAFA MEMNUN KAHRAMANMARAŞSPOR’DA