Advert

BELEDİYESPOR'DA DOMUZ GRİBİ ŞÜPHESİ

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor futbolcusu Uğur Demiroğlu, domuz gribi şüphesiyle hastaneye kaldırıldı.

BELEDİYESPOR'DA DOMUZ GRİBİ ŞÜPHESİ
BELEDİYESPOR'DA DOMUZ GRİBİ ŞÜPHESİ Serdar BURSALI
Advert

Spor Toto 3. Lig temsilcimiz Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor da genç oyuncu Uğur Demiroğlu, domuz gribi şüphesiyle hastaneye kaldırıldı. Edinilen bilgilere göre grip şikayetiyle defa Tıp Fakültesine giden Uğur Demiroğlu, bir türlü iyileşmedi ve hastalığı daha da ilerlemeye başladı. Bu defa özel bir hastaneye giden genç futbolcu burada Dr. Nurettin Arıkan’ın kontrolünden geçti. Doktor Arıkan, Demiroğlu’na domuz gribi şüphesi olduğunu ve Necip Fazıl Şehir Hastanesine gitmesi gerektiğini belirtiyor. Aynı zaman da Halk Sağlığı Müdürlüğünüde konu hakkında bilgilendiriyor. 

Durumu ağırlaşan genç oyuncu ve Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor Kulübünde ki futbolcular, personeller de kan tahlili yapılmak üzere tedbir amaçlı hastaneye götürüldü. 

Bu arada durumdan haberdar olan Halk sağılığı yetkilileri Dr. Ahmet Yener ve 8 kişilik ekip, durumu yerinde incelemek üzere Belediye spor tesislerine gittiler.

Halk Sağlığı Müdürü Dr. Ahmet Yener, olaya müdahale ettiklerini,söz konusu oyuncunun ağır bir gribal enfeksiyon geçirdiğini ve domuz gribinden şüphelenildiğini belirterek, futbolcuların ihtiyati tedbir olarak Necip Fazıl Devlet  Hastanesi intaniye servisine sevk edildiğini söyledi.

Vatan hastanesinin 2. Katının tamamen boşaltıldığı ve geçici karantina uygulandığı gelen yer bilgiler arasında yer alıyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KAHRAMANMARAŞ’A STADYUM MÜJDESİ GELDİ!
KAHRAMANMARAŞ’A STADYUM MÜJDESİ GELDİ!
DEVRİM'İN TALİPLERİ GELMEYE BAŞLADI
DEVRİM'İN TALİPLERİ GELMEYE BAŞLADI