TEŞEKKÜRLER HALUK ŞERBETÇİ

Kahramanmaraşspor her ihtiyacı olduğunda tüm imkanları ile destek veren tabiri caiz ise can simidi olan bir adam Haluk Şerbetçi...

TEŞEKKÜRLER HALUK ŞERBETÇİ
TEŞEKKÜRLER HALUK ŞERBETÇİ Serdar BURSALI
Advert

Son yıllarda Kahramanmaraşspor yaşadığı hem ligden düşme anlarında hem de şampiyonluk yolunda yürüdüğü zamanlarda hiç davet teklif beklemeden destek veren bir isim var. Elis Otomotiv Yönetim kurulu Başkanı Haluk Şerbetçi, takımın durumu ne olursa olsun. Yine ihtiyaç duyulan bir zaman ve Bandırma maçı öncesi Haluk Şerbetçi galibiyet primi açıkladı. Sorgusuz sualsiz karşılıksız destek veren bir Kahramanmaraşlı. Hatta zaman zaman Kahramanmaraşspor'a yardım yaptığı için bazı iş adamları tarafından eleştirildiğini dahi biliyoruz. Çünkü Haluk Şerbetçi ne zaman destek verse gözler diğer iş adamlarına da çevriliyordu. Yalnız büyük bir fark var. Haluk Şerbetçi gerçek bir Kahramanmaraş aşığı ve bu yardımları her zaman yapıyor. Haluk beyin siyasi ya da maddi bir bir hedefi olmadığını bu şehirde yaşayan herkes bilir. Yani tamamen karşılıksız ve iyi niyetle şehri için birşeyler yapan bir iş adamından bahsediyoruz. Yine zor zamanlar ve yine Haluk Şerbetçi Kahramanmaraşspor'un yanında oldu. Şehrimizin Haluk bey gibi Kahramanmaraş'ı çıkarsız seven iş adamlarına ihtiyacı var. Teşekküler koca yürekli adam. İyi ki varsın.

NOT: Görselde kullandığımız fotoğraf Haluk Şerbetçi'nin Kahramanmaraşspor Tarsus maçına şehirde görev yapan bütün gazetecileri kafile olarak götürdüğü bir anının fotoğrafıdır. O maç öncesi Tarsus girişinde Haluk beyin bulunduğu araç ve gazetecilerin bulunduğu araç Tarsuslu taraftarlar tarafından taşlanmıştı.

Serdar BURSALI

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X