TEŞEKKÜRLER FATİH MEHMET ERKOÇ

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Kahramanmaraşspor için görüşmeler yapıyor. Teşekkürler Erkoç.

TEŞEKKÜRLER FATİH MEHMET ERKOÇ
TEŞEKKÜRLER FATİH MEHMET ERKOÇ Serdar BURSALI
Advert

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç'un girişimleri sonrası sponsor destekleri gelmeye başladı. İlk olarak Kahramanmaraş denince akla gelen MADO, yine kendi markası olan Marsu simini Kahramanmaraşspor'a forma sponsoru olarak verdi. Sponsorluk için bir kaç firmaya daha ulaştığı ve yanıt beklediği öğrenilen Erkoç'un girişimleri devam ediyor. Yaşanan son gelişmeler ve sponsorluklarda somut adım sonrası Kahramanmaraşspor taraftarları Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç'a teşekkür ediyor.  

Kahramanmaraşspor Kulüp Başkanı Fatih Mehmet Ceyhan, Belediye Başkanımızın girişimleri ile net sonuçlar almaya başladık. Kendisi sezon başından bu yana imkanlar ölçüsünde yardımcı oluyordu. Bazı net ihtiyaçlar var. Geleceğimizi planlamız için altyapı tesisi gibi beklentilerimiz var. Bu konu da da somut adımlar atılacaktır. İnşallah birlikte tek bir yumruk olacağız ve takımımızı hak ettiği yere taşıyacağız. Belediye Başkanımıza emek ve çabalarından dolayı çok teşekkür ediyorum"dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
LİDER KOÇ KAHRAMANMARAŞSPOR'DA
LİDER KOÇ KAHRAMANMARAŞSPOR'DA
SAFA MEMNUN KAHRAMANMARAŞSPOR’DA
SAFA MEMNUN KAHRAMANMARAŞSPOR’DA