Advert
Advert

KÜTÜKÇÜ, TARAFTARLARIN GÖNLÜNÜ KAZANDI

MHP Kahramanmaraş Milletvekili aday adayı Prof. Dr. Mehmet Akif Kütükçü, Kahramanmaraşspor Store ziyaretinde tribünde ki taraftar kadar takıma vakıf olduğunu gösterdi ve taraftarların gönlünü kazandı.

KÜTÜKÇÜ, TARAFTARLARIN GÖNLÜNÜ KAZANDI
KÜTÜKÇÜ, TARAFTARLARIN GÖNLÜNÜ KAZANDI Serdar BURSALI
Advert

2015 genel seçimleri öncesi Milliyetçi Hareket Partisi Kahramanmaraş Milletvekili aday adayı olan Prof. Dr. Mehmet Akif Kütükçü, Kahramanmaraşspor Store ziyaret etti. Kulüp yönetimi ve taraftarlar ile uzun süre sohbet eden Kütükçü, Kahramanmaraşspor’un son durumundan tutunda fikstürde ki ilerleyişe kadar maçların kritik durumlarına kadar her şeyi açık açık konuştu ve takıma ne kadar yakın olduğunu kanıtladı. Gaziantep Zirve Üniversitesi Hukuk Fakültesinde dekanlık yapan, Av. Prof. Dr. Mehmet Akif Kütükçü’nün takım hakkında tribünde ki taraftar kadar net bilgi sahibi olması ve net yorumlar yapması taraftarları çok mutlu etti.  

Prof. Dr. Mehmet Akif Kütükçü, “Ben Kahramanmaraşspor taraftarıyım. Bu takım bizim şehrimizin en önemli değerlerinden biri. Takımımı çok yakından takip ediyorum ve her şeye vakıfım. Şuan ki yapılanma bizi çok büyük yerlere getirecek. Fatih bey memleketini seven şehri için her türlü fedakarlığı yapan bir başkan. Bizim de Fatih beyin arkasında kale gibi durmamız lazım. Bu sezon ligde rahat bir şekilde kalacağımıza inanıyorum. Bu sene ligde kalırız ve mevcut kadro ile gerekli takviyeler ile gelecek sezon da şampiyonluğun en büyük adayı biziz. Bu noktada maddi manevi her türlü Kahramanmaraşspor’umuzun yanındayım. Bu takım buraları hak etmiyor bizim yerimiz süper lig. Geçtiğimiz yıl yaşadığımız sorunlar tamamen ortadan kalktı. Şimdi ki yönetimin ciddi şekilde destelenmesi gerekiyor. Bu yapılanma bence bizi hak ettiğimiz yere götürecektir”dedi.

 

Mehmet Akif Kütükçü bildiğimiz kadar Milliyetçi Hareket Partisi ve Ülkü Ocakları Genel Merkezinde çeşitli görevlerde bulunmuştu. Şuan Gaziantep Zirve Üniversitesi Hukuk Fakültesinde dekanlık yapan, Av. Prof. Dr. Mehmet Akif Kütükçü, Milliyetçi Hareket Partisi Kahramanmaraş Milletvekili aday adayı oldu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KAHRAMANMARAŞ’A STADYUM MÜJDESİ GELDİ!
KAHRAMANMARAŞ’A STADYUM MÜJDESİ GELDİ!
DEVRİM'İN TALİPLERİ GELMEYE BAŞLADI
DEVRİM'İN TALİPLERİ GELMEYE BAŞLADI