TARAFTAR 12 ŞUBAT İÇİN AYAKLANDI!

Kahramanmaraşspor taraftarları İl Spor Güvenlik Kurulunun TFF’ye gönderdiği yazı üzerine 12 Şubat Stadyumunun kapatılma kararına tepkili ve büyük bir eyleme hazırlanıyorlar.

TARAFTAR 12 ŞUBAT İÇİN AYAKLANDI!
TARAFTAR 12 ŞUBAT İÇİN AYAKLANDI! Serdar BURSALI
Advert

Akşam saatlerinde Türkiye Futbol Federasyonu tarafından Kahramanmaraşspor ve Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor’a gönderilen resmi yazı ile 12 Şubat Stadyumunun müsabakalara kapatıldığını ve maçları başka bir stadyumda oynanmasını iletti. Geçtiğimiz yıl PTT 1. Lig maçları oynanan ve yapılan 7 milyon liralık yatırım ile bir çok Süper lig takımının stadyumundan daha da iyi bir duruma gelen 12 Şubat Stadyumu hakkında böyle bir karar vermesini büyük bir şaşkınlık ile karşılandı. Bu sezon da Kahramanmaraşspor ve Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor maçlarına ev sahipliği yapan 12 Şubat stadyumu üzerinin kapalı olmaması haricinde bir sorunu yok.

 

Bu haber Kahramanmaraşspor camiasında büyük bir infiale neden oldu. Ligde kalma adına kritik bir süreçten geçen Kahramanmaraşspor yönetimi ve taraftarları bir araya geldi ve toplantı sonrası büyük bir eylem yapma kararı alındı.  

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X