KAHRAMANMARAŞ ARENA’DA SONA DOĞRU

Vali Saim Çotur Stadyumu yanına yapılan “Kahramanmaraş Arena Spor Salonu” inşaatına sona yaklaşılıyor. İnşaat haziran ayında tamamen bitecek.

KAHRAMANMARAŞ ARENA’DA SONA DOĞRU
KAHRAMANMARAŞ ARENA’DA SONA DOĞRU Serdar BURSALI
Advert

Kahramanmaraş kent merkezinde en büyük eksikliklerden biri olan büyük spor salonu ihtiyacı bitiyor. 2012 yılında ihale edilen Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakçı’nın her safhasında takip ettiği ve özel olarak ilgilendiği “Kahramanmaraş Arena Spor Salonu” Haziran ayında bitecek ama daha da erken teslim edilmesi bekleniyor.

 

500’er kişilik iki adet yan ve 2.500 kişilik merkez spor salonu olmak üzere 3 adet spor salonu olarak tasarlanan tek bir bina 3 spor salonu olacak olan “Kahramanmaraş Arena Spor Salonu” inşaat çalışmaları devam ediyor. Kaba inşaatı büyük ölçüde tamamlanan Spor Salonu bittiğinde toplam da 15 milyon liraya mal olacak. Kahramanmaraş kent merkezinde çok uzun zamandır 250 kişilik olan Batıpark Spor Salonu hizmet veriyordu. Geçtiğimiz yıl açılan 1.000 kişilik planlanan ama 250 kişilik yapılan Kahramanmaraş Osman Sayın Spor Salonu da kent merkezinde hizmet veriyor. Yeni spor salonu hizmete girdiğinde şehir merkezinden büyük bir ihtiyacı gidermiş olacak. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
LİDER KOÇ KAHRAMANMARAŞSPOR'DA
LİDER KOÇ KAHRAMANMARAŞSPOR'DA
SAFA MEMNUN KAHRAMANMARAŞSPOR’DA
SAFA MEMNUN KAHRAMANMARAŞSPOR’DA