Advert

YAKAR, FİDANSPOR KAPANMANIN EŞİĞİNDE

Kahramanmaraş'ın en eski takımı olan Fidanspor adeta mazisini arıyor. Kulüp başkanı Sinan Yakar, yerel yöneticilere sitem dolu bir açıklama yaptı.

YAKAR, FİDANSPOR KAPANMANIN EŞİĞİNDE
YAKAR, FİDANSPOR KAPANMANIN EŞİĞİNDE Serdar BURSALI
Advert

Yaptığı açıklamada kulübün maddi durumunun iyi olmadığını, Mahalle sakinlerinin takıma ilgisiz kaldığını ve her yıl yapılan Malzeme yardımlarının Bu sene yapılmadığını ifade eden Yakar, “Daha önce il özel idarelerinden takımlarımıza yardımlar yapılıyordu. Büyükşehir olmamız dolayısıyla bu biriminde kaldırıldığını ve hala yardım almamamız kulübümüzün kapanmanın eşiğine getirdi. Artık birilerinin bu takıma sahip çıkması gerekmektedirdedi.

 

KATEGORİ AZALTMAK ZORUNDA KALIYORUZ.

Bünyemizde bulunan 300 aktif sporcumuzla adeta ölüm kalım savaşı veriyoruz. Maddi durumumuz olmadığından kategorilerden vazgeçmek durumunda kalıyoruz ve bu sporcularımda hayal kırıklığı yaşatıyor.Mağralı ,Sergentepe,Yörükselim mahallelerinde gençleri uyuşturucu ,madde bağımlılığı ve alkol sigaradan uzak tutmaya çalışıyoruz ama ne K.Maraş Büyükşehir belediyesinden ne de diğer birimlerinden herhangi bir destek göremedik.

 

DEPLASMANLARA KENDİ İMKANLARIMIZLA GİDİYORUZ.

K.MARAŞ Büyükşehir belediyemizden resmi olarak talep etmemize rağmen biz amatör kulübümüze araç tahsisi konusunda yardım alamadık.Bizim gibi diğer amatör takımlarda aynı durumda.Bizler gençlere sahip çıkıyoruz ama bu maddi bir takım sorumlulukları da beraberinde getiriyor.Bu sorumlulukları yapamamızda bizleri zor durumda bırakıyor.Adeta kaderimize terkedilmiş durumdayız.

 

EMANET MALZEMELERLE MAÇA ÇIKIYORUZ.

Müsabakalarımıza emanet ayakkabılarla çıkıyoruz.Maç formamız bile eksik.O kulüp senin bu kulüp benim sağdan soldan ayakkabı ister durumdayız ve bu durum bizim gibi köklü bir kulübe yakışmıyor.

 

ONURSAL BAŞKANIMIZ SAYIN HANEFİ MAHÇİÇEK'TEN YARDIM BEKLİYORUZ.

 

Bizler Fidanspor başkanı olarak değilde Fidanspor sevenleri olarak ONİKİŞUBAT BELEDİYE başkanı Sayın Hanefi MAHÇİÇEK'TEN kulübümüze sahip çıkmasını da bekliyoruz.

Fidanspor Sinan Yakar Hanefi Mahçiçek Yardım kapanıyor kahramanmaraş amatör
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DEVRİM'İN TALİPLERİ GELMEYE BAŞLADI
DEVRİM'İN TALİPLERİ GELMEYE BAŞLADI
TRANSFER SEZONU RESMEN BAŞLIYOR
TRANSFER SEZONU RESMEN BAŞLIYOR