KILIÇ VE KİRAZ EDELERE MİSAFİR OLDU

Geçtiğimiz hafta Kahramanmaraşspor Kulüp Başkanını ağırlayan Edeler Grubu, bu hafta ise Belediyespor yönetimini misafir etti.

KILIÇ VE KİRAZ EDELERE MİSAFİR OLDU
KILIÇ VE KİRAZ EDELERE MİSAFİR OLDU Serdar BURSALI
Advert

Edeler Grubu üyeleri ve yöneticilerin kahvaltı buluşması devam ediyor. Geçtiğimiz hafta Kahramanmaraşspor Kulüp Başkanını ağırlayan Edeler Grubu, bu hafta ise Belediyespor yönetimini misafir etti. Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor As Başkanı Bekir Kılıç ve Genel Kaptan Kaan Kiraz, Edeler Grubunun kahvaltı misafiri oldu. Son derece keyifli bir sohbet ortamıyla renklenen kahvaltı etkinliğinde taraftarlar yöneticilerle sohbet ettiler ve sorular sordular.

 

 Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor As Başkanı Bekir Kılıç, “Edeler Grubuna bu nazik davetlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Onlar bizim tribünlerde ki takım arkadaşımız. Biz taraftarlarımızla birlikte bir takımız. Futbolcular, yöneticiler, teknik ekip, personel ve taraftar bunlar bir takım olgunun olmazsa olmazlarıdır. Çok yakın olduğumuz taraftarlarımız ile bu kahvaltı ortamında sohbet etme imkanı da buluyoruz. Onların beklentilerini ve önerilerini de dinledik. Destekleri için sonsuz teşekkürler. Hepimizin tek bir ortak paydası var o da Kahramanmaraş adını daha da yüceltmektir”dedi.

BEKİR KILIÇ KAAN KİRAZ EDELER GRUBU KAHVALTI KAHRAMANMARAŞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X