Advert

TANRIVERDİ, TARAFTARA TEŞEKKÜR ETTİ

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Cemal Tanrıverdi, “Kahramanmaraşlı spor severler her geçen gün maçlara daha fazla ilgi gösteriyor”dedi.

TANRIVERDİ, TARAFTARA TEŞEKKÜR ETTİ
TANRIVERDİ, TARAFTARA TEŞEKKÜR ETTİ Serdar BURSALI
Advert

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Cemal Tanrıverdi, futbol takımı ve voleybol takımının çok ciddi bir kitleye ulaştığını ifade etti ve Kahramanmaraşlı spor severlere takımlarına verdikleri destekten dolayı teşekkür etti.

 

Tanrıverdi, “Bu hafta sonu Cumartesi günü Batıpark Spor Salonu iğne atsanız yere düşmeyecek halde doluydu taraftarlarımızın da büyük desteği ile Trabzonspor’u yendik. Çok büyük bir taraftar gücüne sahip olduk. Öte yandan Pazar günü de  Anadolu Üsküdar ile oynadığımız futbol maçımızda çok büyük bir taraftar gücü ile takımımız sahada gücüne güç kattı. Şehrimizde ki en büyük eksikliklerden biri olan salon sporlarında spor kültürü oluşuyor. Voleybol maçlarımızı izleyemeye gelen spor severler salonu dolduruyor. Futbol takımımız da çok ciddi oranda taraftar çekiyor. Şehrimizi en iyi şekilde temsil etmeye çalışıyoruz. Öte yandan güreş, basketbol, boks, satranç ve bilardo gibi çok sayıda branşta hizmet ediyoruz. Bu bizim şehrimizin sosyal yaşamına ve geçlerine büyük bir hizmettir. Desteklerini arttırarak sürdüren taraftarlarımıza teşekkür ediyorum”dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DEVRİM'İN TALİPLERİ GELMEYE BAŞLADI
DEVRİM'İN TALİPLERİ GELMEYE BAŞLADI
TRANSFER SEZONU RESMEN BAŞLIYOR
TRANSFER SEZONU RESMEN BAŞLIYOR