OKAY’DAN BOYALI’YA GÜREŞ SAHASI

Dulkadiroğlu Belediyesi Bertiz Boyalı’ya mahallesine modern bir güreş sahası yaptı ve hizmete açtı. Boyalı Güreş Sahası kalabalık geniş bir katılım ile hizmete açıldı.

OKAY’DAN BOYALI’YA GÜREŞ SAHASI
OKAY’DAN BOYALI’YA GÜREŞ SAHASI Serdar BURSALI
Advert

Dulkadiroğlu Belediyesi’nin Bertiz’in Boyalı mahallesinde yaptırdığı Boyalı güreş sahası, Belediye Başkanı Necati Okay’ın katılımıyla hizmete açıldı.

Açılış programında Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay ve Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Sıtkı Güvenç bir konuşma yaptı.

Belediye Başkanı Necati Okay, güreş sahasının açılışının on beş gün önce güreş müsabakalarıyla açmayı istediklerini fakat havanın yağışlı olmasından dolayı açılışı ertelemek zorunda kaldıklarını söyledi.

 

Güreş müsabakalarıyla açılmadığını fakat tesisin Boyalı’da kalıcı olduğunu belirten Okay, bundan sonra Boyalı güreşlerini geleneksel köy güreşleri olarak devam ettireceklerini ifade etti. Mahalle muhtarını söz verdiklerini, mahallenin problemlerini temiz bir şekilde yapacaklarını da sözlerine ekleyen Başkan Necati Okay, bütün taahhütlerini aşağı yukarı yerine getirdiklerini belirtti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
LİDER KOÇ KAHRAMANMARAŞSPOR'DA
LİDER KOÇ KAHRAMANMARAŞSPOR'DA
SAFA MEMNUN KAHRAMANMARAŞSPOR’DA
SAFA MEMNUN KAHRAMANMARAŞSPOR’DA